Як позбутися кротів на городі: досвід польских садівників

  Поширити:

  Одвічне питання: як позбутися кротів на дачі, які псують ваш ідеальний газон або ж «пакостять» на городі? Наразі є багато різних способів, але хочемо поділитися з вами нестандартними, але ефективними ідеями, які використовують у Польщі.

  Як позбутися крота на городі: слабка хімія

  Садівник Томаш Трелька пропонує завести кота, який знає, як легко позбутися кротів і навіть маленьких ящірок.

  Можливо, заводити пухнастого друга не входить у ваші плани, але шукати йому заміну у вигляді хімічних препаратів теж не рекомендуємо. За спостереженнями садівників вони не завжди ефективні, тому що впливають лише на певну частину ділянки, що змушує кротів лише перебратися до іншої частини.

  Якою б смішною не здавалася наступна ідея, але ефективно «розправляються» з кротами людське волосся та зубчики часнику. Заштовхайте в нірку подалі в «коридор» кілька пасм волосся або кілька зубчиків часнику, і результат здивує вас.

  Як позбутися крота на городі: сила вібрації

  Звичайно ж, можна вбити в землю металеві штирі і на них навісити пластикові пляшки, які крутитиме вітер. Вібрація, що виникає при терті пляшки і штиря, передасться в землю, що може допомогти позбутися кротів на дачі, але при цьому як буде виглядати ваш сад з цими пляшками? Погодьтеся, не дуже гарно.

  Як позбутися крота на городі: радикальна лопата

  Позбутися кротів допоможе пастка, яка нагадує ту, яка ловить мишей. Але крота чекає та сама доля, як і мишку — дорога на той світ. Якщо вам шкода, це створіння, купуйте хорошу лопату, зручне крісло і запасайтеся термосом з чаєм. Як тільки ви побачите, що кріт пробивається крізь землю, починайте копати в цьому місці, кріт злякається і передумає вилазити на ділянці.

  Джерело 

  Поширити: