Обрізані гілки малини ідеально підходять для укриття грядок із озимим часником, цибулею та будь-якою іншою овочевою культурою, посадженою під зиму

    Обрізані гілки малини ідеально підходять для укриття грядок із озимим часником, цибулею та будь-якою іншою овочевою культурою, посадженою під зиму.

    Після осінньої обрізки малини залишається велика кількість гілок, які можуть бути дуже корисними для інших рослин. Тому не спишіть спалювати їх, або закладати в компостну яму, використовуйте малину обрізану на своїй ділянці в середині осені.

    Обрізані гілки малини ідеально підходять для укриття грядок із озимим часником, цибулею та будь-якою іншою овочевою культурою, посадженою під зиму. Таке укриття грядок допоможе захистити рослини від багатьох проблем та забезпечить гарну врожайність. Гілочки малини добре пропускають потоки повітря, грядки під ними не подпревают. При довгому відсутності снігу обрізані гілки малини зможуть захистити від холодів навіть зубчики, що проросли.

    Обрізана малина може бути використана і для укриття порожніх грядок. Таке укриття допоможе зберегти ґрунт у пухкому стані та заощадить час навесні, адже перекопувати грядки буде значно простіше. Більш того, розламані гілочки стануть чудовою мульчею для ягідних кущів, у тому числі і для полуниці і допоможуть захистити рослини від зледеніння.