Чому обов’язково потрібно збирати шкаралупу. Користь і способи застосування

  Поширити:

  Уже не перший раз я закликаю збирати та зберігати яєчну шкаралупу для саду та городу. Просто використання шкаралупи яєць для городу призводить до прекрасних результатів. Зрозуміло, я не винайшла ні шкаралупу, ні яйця …

  Тільки не піддавайтеся деяким занадто «розумним» порадам. Ви можете собі уявити, деякі городники пішли, як я це називаю «не в той степ». Радити такі жахи, що якби я сама вперше десь таке прочитала, то не стала б займатися подібними нісенітницями.

  А конкретно стали радити шкаралупу розкладати в один шар, сушити. Потім (тільки не падайте!) Подрібнювати в міксері :))

  Іншими словами, з’явилися поради, немов у казці про Урфина дзюсі виготовляти «чарівний порошок».

  Якщо нема чим зайнятися, то нехай. І очищення картопляні нехай з дуру сушать і шкурки бананові настоюють … І яєчну шкаралупу то молотком, то міксером подрібнюють в порошок, витрачаючи масу вільного часу і сил.

  Хоча насправді яєчна шкаралупа для городу готується до смішного просто. Потрібно поставити окреме відерце або контейнер поряд з відром для сміття. А коли шкаралупи набереться побільше, висипати її в відро. А потім…

  А потім одягнути рукавички й просто руками її подрібнити. Вона тендітна, ламається ідеально.

  Не потрібно ніякого інструменту. І досить ось до такої фракції, як на фото, але це приблизно:

  Потім закрити зверху пакетом, поставити в сарай до наступної порції шкаралупи.

  Так я збираю шкаралупу влітку, восени й взимку. А витрачаю завжди навесні. Можна підсипати шкаралупу на клумби до квітів і на грядки. Яєчна шкаралупа для городу застосування може бути різноманітна.

  Корисна вона для троянд, дзвіночків, півоній, мигдалю, прострілу, лілій, тюльпанів, клематисів… А на городі неодмінно саджу з нею горох, капусту, моркву, цибулю, часник.

  Поширити: