З цим простим підживленням огірки віддячать багатим урожаєм

    У це складно повірити, але бюджетне підживлення, що навіть не є повноцінним добривом, здатне створити диво. Ще б пак, завдяки йому огірки швидко йдуть у ріст, отримують потужний захист за рахунок підвищення імунітету до хвороб, легше переносять посуху та холод. Все, що знадобиться, продається в звичайній аптеці і коштує копійки.

    Йдеться про бурштинову кислоту та нашатирний спирт. При цьому годувати огірочки можна з того моменту, коли на рослині з’явиться перший справжній лист. Власне це стимулятор росту, попутно стимулюючий обмінні процеси і сприяє появі великої кількості зав’язі.

    Для приготування в 1 л теплої води розводимо 2 подрібнені пігулки бурштинової кислоти (по 100 мг) і додаємо 1 чайну 10% нашатирного спирту. Добре перемішавши рідину, переливаємо її в пульверизатор і обприскуємо огірки по листках.

    Присутність аміаку посилює підживлення, перетворюючи бурштинову кислоту на легко засвоюване і корисне для рослин з’єднання, сукцинат амонію. Крім того огіркові батоги збагачуються азотом. Підживлення необхідно проводити рано-вранці або ввечері. Повторювати її можна з періодичністю 2 тижні.

    Нічого складного, а в результаті велика кількість зав’язі, міцні розвинені пагони та гарний урожай.