Як відбілити білизну без кип’ятіння та відбілювача

  Поширити:

  Освіжити стару білизну з делікатних тканин, позбавитися від плям на одязі, повернути колишній зовнішній вигляд рушникам можна навіть без порошку і відбілювача.

  Кип’ятити його теж не доведеться. З таким, здавалося б, надскладним завданням легко впоратися за допомогою саморобного бюджетного засобу. Результат просто чудовий, і це за умови, що всі компоненти доступні і гарантовано є в запасі кожної господині, а сам засіб «на ура» справляється з плямами різного походження.

  Склад чудо-засобу:

  • вода
  • господарське мило
  • кальцинована сода
  • нашатирний спирт

  На 5 л гарячої води (температура не менше 80 °C) додаємо 3 столові ложки натертого або рідкого господарського мила, даємо йому розчинитися, потім додаємо 2 ст. ложки соди та 2-3 ст. ложки нашатирного спирту. Якщо стійких плям на білизні немає, можна обмежитися 2-а ст. ложками нашатирного спирту. Занурюємо у вибрану ємність білизну, а потім накриваємо кришкою та залишаємо у спокої до повного остигання.

  Через 3-4 години дістаємо речі з розчину і відправляємо в пральну машинку. Перемо у звичайному режимі з додаванням порошку для білої білизни.

  Вражаючий результат! Нижня білизна оновлена, рушник тепер не виглядає запраним, а від жиру та плям фарби на одязі не залишилося й сліду.

  Джерело

  Поширити: