Шашлики – вірменський маринад

  Поширити:

  Цей рецепт маринування м’яса на шашлик дуже добре рятує, коли потрібно швидко приготувати. Часу маринування цілком вистачить години. Скажімо, поки підготується вугілля, м’ясо буде готове.

  На дно каструлі наливаємо 150 – 200 мл. рослинної не рафінованої олії. Рецепт з розрахунку на 1.5-2 кілограми м’яса. Сюди додаємо спеції: червоний і чорний перець, можна трохи запашного меленого, коріандр, сушена кінза (зовсім трошки). Відмінно підійде хмелі-сунелі. Загалом трави на ваш смак.

  М’ясо намагаємось нарізати не дуже маленькими шматочками, так шашлик вийде соковитіше.

  Тепер цибулю! ЇЇ нам знадобиться багато! На цю кількість м’яса потрібно взяти не менше ніж 0.5 кілограма дрібної цибулі. Дуже важливо почистити так, щоб хвостики та носики залишилися не відрізані. Розрізаємо цибулину вздовж чотири частини. Якщо дуже маленькі можна додатково потерти на тертці і покласти до маринаду.

  Підготовлене м’ясо, (найкраще підійде свинячий ошийок) добре обвалюємо в маринаді, перекладаємо цибулею і залишаємо для маринування. Коли надягаємо на шампур, важливо, цибулю проколоти саме з внутрішнього краю кожного шматочка. Тоді ви гідно оціните зашашличену цибульку!

  Носики та хвостики обгорять і залишиться найсмачніша запечена з м’ясом цибулина.

  Незвичайний маринад чи не так?

  Жир, витоплюючись і вигоряючи, прогріває м’ясо зсередини, і не дає шматку пересушитись!

  Єдиний мінус, що капає жир на вугілля більше ніж зазвичай. У такому разі потрібно частіше стежити та гасити вогонь. Дуже важливо! Не відходити ні на хвилину і якнайчастіше перевертати. Спробуйте приготувати шашлик за цим рецептом, і цілком можливо, він стане вашим улюбленим

  Джерело

  Поширити: