Відмінний водосток за лічені хвилини та практично безкоштовно

  Пластикові пляшки — хоч і біда сучасності, але водночас і справді відмінний матеріал для реалізації всіляких ідей, адже зробити їх можна дуже багато. Наприклад, з них можна зібрати практично безкоштовний водосток, та ще й дуже ефектний — це справжня водна інсталяція. А ще до такого водостоку можна легко приєднати шланг, який перенаправить потік води в потрібне місце.

  Вам знадобляться:

  • пластикові пляшки;
  • металева трубочка чи арматура;
  • металевий дріт;
  • інструменти;
  • шланг (за бажанням)

  Виготовити такий водосток з пляшок дуже просто, однак і тут є свої нюанси. І перший із них стосується вибору самих пляшок: найкраще брати «фігурні» пляшки, які мають канти, — для водостоку вони виконають функцію ребер жорсткості.

  У нашому випадку на водосток 3 м знадобилося 14 пляшок. Всі пляшки зовсім трохи обрізаємо зверху та знизу, прибираючи дно та шийку. Якщо ви плануєте надалі з’єднати водосток зі шлангом, залиште шийку в одній із пляшок необрізаною.

  Потім вставляємо обрізані пляшки один в одного, злегка «вбиваючи» одну в іншу, додаткове кріплення не буде потрібно, пляшки з кантами і так сидітимуть міцно. Таким чином, збираємо трубу необхідної довжини.

  Для того, щоб зафіксувати водосток, будемо використовувати невеликий відрізок пластикової труби та металеву трубу або арматуру відповідної довжини – внутрішній діаметр пластикової деталі повинен співпадати із зовнішнім металевим. Відріз пластикової труби вбиваємо у землю, в нього вставляємо металеву.

  Водостік фіксуємо на металевій трубі за допомогою металевого дроту або пластикових хомутів, обрізаємо зайве.

  Верх труби з пляшок підрізаємо під форму вашого водостоку на даху. До водостоку кріпимо і металеву опору, на якій зафіксована саморобна труба.

  На кінці водостоку за бажанням закріплюємо шланг і готово!