Чим натерти вікна, щоб вони довго залишалися чистими, і ми мили їх лише 1 раз на рік

  Миття вікон – важка праця, адже як не намагайся, а пил і бруд раз у раз осідають на скляній поверхні. Тому багатьом господаркам доводиться намивати та начищати їх по 5-7 разів на рік, а то й частіше. Раніше і мені доводилося докладати чимало зусиль, щоб вікна в моєму домі виблискували чистотою. Але одного разу моя сусідка підказала мені рецепт одного чудо-засобу, завдяки якому скляна поверхня залишається чистою дуже довгою. Тепер я приводжу вікна в порядок не частіше 1 разу на рік, і при цьому вони виблискують чистотою так, наче їх помили зовсім недавно!

  Чим натерти вікна, щоб вони довго залишалися чистими?

  З цих складових ми приготуємо супер-засіб, який працює краще за покупну хімію! Заради економії сімейного бюджету для чищення вікон та інших скляних поверхонь у будинку я рекомендую вам скористатися перевіреним мною та моєю сусідкою доступним та бюджетним домашнім засобом, що складається з таких інгредієнтів:

  • кип’яченої води – половина склянки;
  • кондиціонер для волосся (можна замінити його шампунем з кондиціонером) – 1 ковпачок (не опинилося під рукою кондиціонера? Візьміть шампунь-кондиціонер!);
  • гліцерину – 1 ч. л.

  Також нам знадобиться щітка з м’якою щетиною або чиста ганчірочка для натирання нашим чудо-засобом скляної поверхні.

  Щіточку беріть з м’якою щетиною.

  Підготовлені інгредієнти слід змішати. У воду влийте ковпачок шампуню-кондиціонера. Я вам раджу додати гліцерин до нашого складу в самому кінці. Відміряйте ложечку гліцерину.

  Влийте його в склянку із сумішшю.

  Перед використанням приготовленої суміші не забудьте її добре збовтати, адже гліцерин дуже тягучий і має масляну консистенцію. Ретельно перемішайте та дайте настоятися. Засіб повинен настоятись перед застосуванням протягом 15 хвилин. Після цього можна приступати безпосередньо до упорядкування вікон у нашому житлі:

  1. Помийте скло водою або будь-яким засобом для миття скляних поверхонь.

  2. Коли воно висохне, нанесіть на нього наш склад за допомогою натуральної чистої ганчірочки або щітки. Натріть вікно нашим складом

  3. Дати складу висохнути.

  4. По-старому відполіруйте вікно до блиску зім’ятим газетним листом.

  Найтонший шар нашого складу на гліцерині залишиться на склі і протягом тривалого часу ця «захисна плівка» ефективно відштовхуватиме від нього весь бруд і пил.


  Мій бюджетний засіб для збереження чистоти вікон дозволить вам не тільки заощаджувати час та сили, а й ваш сімейний бюджет. А результат від його використання перевершить усі очікування!