Урожай без клопоту: зібравши цибулю та часник, зробіть «канадську грядку» — наступного року вас засипле врожаєм

  Поширити:

  Грядки на наступний рік, як і лижі, потрібно готувати заздалегідь, а саме наприкінці літа чи восени. Так у наступному сезоні ви зможете заощадити свої сили та час, а також отримати відмінний урожай. Одна з найпростіших, але ефективних технологій, яка зможе допомогти вам у цьому – «канадська грядка».

  Збирати таку грядку найзручніше у міру викопування цибулі або часнику, відразу складаючи бадилля в канавку, що відразу вийшла, що відразу ж вирішує питання і її утилізації.

  Також у грядку необхідно закласти будь-яку органіку, як і в компостну купу. Для пухкості землі додаються також хвоя або тирса. Нарешті, трохи добрива також не нашкодить, наприклад, пара столових ложок суперфосфату. Зверху все присипається землею.

  Потім грядка накривається і до наступного посадкового сезону в ній перепреє близько 70% закладеного матеріалу, 30%, що залишилися, продовжуватимуть переперевати і зігрівати грядку і далі, а також виділяти вологу.

  По суті «канадська грядка» — це тепла грядка з хорошим ґрунтом, адже ні для кого не секрет, що дуже багато, якщо не все залежить від родючості ґрунту. На відміну від компостної купи, вона ефективніша тим, що вже на місці насичує землю всім необхідним. Крім того, така грядка економить ваш час і сили, адже все вже на місці і переносити нічого не потрібно.

  Джерело

  Поширити: