Ділюсь розчином, в якому будь-який живець дасть коріння через два дні

  Живці багатьох культур, як відомо, дають коріння дуже погано. Виноград, троянди та з іншими рослинами в цьому плані іноді доводиться помучитися. Тому я вважаю, що обов’язково потрібно знати рецепт розчину, який дозволяє дати коріння дуже швидко та 90% ймовірністю. Зараз я про нього розповім.

  Мед – це і є один із найкращих природних стимуляторів для зростання. Усі ми знаємо, що мед це дуже корисний продукт. У ньому міститься безліч вітамінів та корисних речовин. Крім цього в меді міститься гормон росту, який забезпечує розвиток і зростання коренів.

  У медовому розчині коріння дають усі рослини. Розчин готуватися дуже просто, на 3 літри води потрібна лише одна столова ложка цього натурального продукту. Розводити мед потрібно у теплій воді. Взагалі рекомендують використовувати дощову воду, але я зазвичай беру звичайну з водопроводу, або якщо на дачі, то зі свердловини.

  У такому розчині живці не потрібно тримати весь час. Максимум 5 днів. Я зазвичай витримую їх 3 дні, а потім ставлю в банку з простою водою. На досвіді перевірено, що після медового розчину коріння з’являється раніше. Можете навіть перевірити на дозвіллі. Взяти два живці однієї рослини, один тримати у простій воді, а інший поставити до 5 днів у медовий розчин.

  У магазинах сьогодні є безліч стимуляторів зростання, але я звик довіряти натуральним засобам. Мед кудись як натуральний продукт. Буду радий, якщо Ви у коментарях під статтею поділіться своєю думкою про застосування цього розчину. Також можете порадити іншим читачам, що використовуєте Ви для стимуляції росту живців.

  Джерело