Українські різдвяні мультики, які варто подивитися з дітьми напередодні свят

  Поширити:

  Саме так, різдвяні українські мультфільми. Вони існують, хоча і не в такій кількості, як хотілось би. Пропонуємо переглянути разом з дітками чудові теплі історії про зиму, свята і справжні різдвяні дива….

  Різдвяні українські мультфільми для дітей

  Різдвяна казка

  Серед нас є люди, які потрапили в непросту ситуацію. Інколи ми в силі зарадити, варто лише на хвилинку зупинитись. Тим більше на Різдво, коли дива можливі … Про диво і добро розповідає зворушливий та щирий різдвяний український мультфільм за мотивами оповідання Марка Черемшини “Сльоза”. І хоч з’явився він у 1993 році, досі залишається актуальним.

  Казка з Татом. Різдвяна Рукавичка

  Це казка, що ожила на екрані. Телеканал “ПлюсПлюс” спільно з видавництвом “А-ба-ба-га-ла-ма-га” зробили дітлахам країни чудовий подарунок до свят.  Народна казка “Рукавичка” відома всім, та чи чули Ви її різдвяне продовження від Івана Малковича? У проекті “Казка з татом” не тільки почуєте, але й побачите. Обережно, перегляд цього різдвяного українського мультфільму викликає бажання придбати однойменну книжку з неповторними ілюстраціями Костя Лавра.

  Казка з Татом. Золотий Павучок

  Ще одна різдвяна історія з проекту телеканалу “ПлюсПлюс”. Чарівні ілюстрації Катерини Штанко оживають на екрані, а текст читає автор казки – Іван Малкович. Цей український мультик розповість про щасливу родину, скрутні часи і справжнє різдвяне диво…

  Подарунок на Різдво

  Повчальний український різдвяний мультфільм для дітей. Домашні тваринки – не іграшки, вони потребують уваги і любові. Маленькій кішечці Перлинці не пощастило з новими господарями, але вона навіть не уявляє, яке різдвяне диво чекає на неї цього року….

  Святвечір. З циклу Різдвяна Казка

  Оригінальний погляд на новорічно-різдвяні свята пропонує цикл мультиків “Різдвяна казка”. Чого тільки вартий ангел, який цілиться в чортика пістолетом з йорданською водою. Разом з тим, весела історія розповідає про традиції святкування Різдва, а озвучили її українські зірки Павло Табаков, Оксана Муха та Ярослав Нудик.

  Святий Миколай. З циклу Різдвяна Казка

  Цей український мультик у веселій та оригінальній формі розповідає історію Святого Миколая. У ніч з 18 на 19 грудня чемні дітки мають отримати подарунки, а злий чортик зробить усе, щоб привласнити собі іграшки та смаколики. Чим закінчиться історія – дивіться в мультфільмі.

  Зимові українські мультфільми для дітей

  На завершення пропонуємо переглянути два українські мультфільми, в яких не йде мова про Різдво. Разом з тим, вони по-святковому добрі та затишні.  

  Дівчинка та Зайці

  Добрий зимовий український мультфільм про дівчинку та змерзлих зайчиків. Маленькій так шкода тварин, що вона готова віддати їм свою теплу хустку. Цього замало в лютий мороз, але дівчинка не зупиниться і знайде спосіб зігріти вуханчиків.

  Оленятко – Білі Ріжки

  Що робити, якщо дуже хочеться завести собі справжнього оленя? Можна виліпити його зі снігу. Та от халепа, таке оленятко розтане весною. Хлопчик знайшов спосіб врятувати свого друга. Як? Дивіться в українському мультфільмі “Оленятко-Білі Ріжки”.

  Бажаємо Вашій родині щасливих та затишних зимових свят!

  Джерело

  Поширити: