«365 казок на ніч» – новорічні аудіоказки для дітей у виконанні відомих українців

  Поширити:

  Спеціально до зимових свят медіасервіс MEGOGO разом із Українським інститутом книги створили новорічні та різдвяні аудіоказки за українськими творами. Проєкт отримав назву «365 казок на ніч» і став частиною Всеукраїнської акції, основна мета якої виховувати любов дітей до літератури.

  Усі аудіотвори доступні до прослуховування абсолютно безплатно. Знайти їх можна на YouTube-каналі Українського інституту книги та у розділі MEGOGO Audio додатку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів з аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto. Крім того, казки мають функцію попереднього завантаження, що дозволяє прослуховувати контент навіть за відсутності інтернет-підключення. 

  Наразі вже доступно 12 казок, а їх кількість буде поповнюватись. 

  1. Віталія Савченко «Дарунок для Миколая» | Читає Василіса Фролова

  Дівчинка Оксаночка дуже хотіла порадувати Святого Миколая і віддячити йому за доброту. Вона вигадала подарувати чарівникові дуже особливу річ. Тільки трішечки їй допомогла мама з матеріалами, а всю роботу дівчинка виконала старанно сама, власноруч. Дарунок вийшов незабутнім… Що ж це?

  2. Віталія Савченко «Помічники Святого Миколая» | Читає Ната Жижченко

  Чарівної ночі Миколай має дуже багато роботи, і ніяк йому не обійтися без дорогих помічників – ангелів. Кожен ангел – особливий, бо виконує якусь окрему роботу і так допомагає Миколаю радувати діток.

  3. Віталія Савченко «Новорічні дива» | Читає Аня Гресь

  Гноми Сонько та Забудько переплутали усі новорічні завдання, які їм дав Дід Мороз. І тепер через цих двох бешкетників у лісі зчинився справжній переполох!

  4. Галина Вдовиченко «Муха-несплюха» | Читає Тетяна Лукинюк

  Одна жвава Муха ніяк не могла вкластися у зимову сплячку, тому і «несплюха». Натомість вона відкрила для себе дивовижний світ – людську квартиру! А там на неї чигає купа небезпек: і двійко дітлахів, і купа борошна, та ще й підозріла стрічка, яка так і норовить упіймати Муху-несплюху…

  5. Богдана Матіяш «Три дари ангелів» | Читає Геннадій Попенко

  Напередодні Різдва діти попросили тата принести з лісу найкрасивішу ялинку. Але у лісі з чоловіком трапилася чарівна історія, і найкраще дерево він рубати не став. За це різдвяні ангели нагородили його такими цінними подарунками, яких точно не купиш за гроші…

  6. Всеволод Нестайко «Ковалі щастя, або Новорічний детектив» | Читає Данило Галико

  Чаклун Зландій насмілився викрасти цілий мішок щастя та ще й взяти у полон братів-ковалів Тіка й Така! На їх порятунок вирушають справжні професіонали – добрий чарівник Дід Мороз і детектив Бровко Барбосович!

  7. Віталія Савченко «Як від Рудельки втікали слова» | Читає Андрій Гуцуляк

  Білочка Руделька народилася тільки цієї весни, і зима, така сніжна та морозна, для неї – справжня дивина. Холодно, біло-біло та ще й слова тікають! Чи не закляття це, бува?

  8. Віталія Савченко «Ялинка для звірят» | Читає Дмитро Зезюлін

  Дівчинка Оксаночка і годівничку для птахів змайструвала, і ялинку для звірят прикрасила. Попереду у маленької трудівниці ще так багато добрих справ, але вона не засмучується, бо допомагають їй і дідусь, і пес Барсик, і навіть сніговик, що у чарівну ніч раптом ожив…

  9. Марія Солтис-Смирнова «Пригоди новорічного ельфа» | Читає Олександр Педан

  Ельф Ріккі загубився у дрімучому лісі. Бідолаха заснув на санях Діда Мороза і, сонний, впав із них, коли чарівник рушав у дорогу. Тепер ельф блукає лісом і ніяк не натрапить на правильну доріжку…

  10. Богдана Матіяш «Казка про Ніжність» | Читає Поліна Неня

  Троє друзів: Білий Пес, Білий Ведмідь та Білий Тюлень вирушили у далекі мандри у різні куточки світу, але пообіцяли один одному неодмінно зустрітися після довгої подорожі. Так, кожен із них побачив світу, приніс надзвичайну історію на думці та ніжне тепло в душі й поділився цим із друзями.

  11. Віталія Савченко «Новорічна казка» | Читає Тала Калатай

  Серед звірів є хижаки, є травоїдні тварини, а є всеїдні. У казках вони часто дружать і не чіпають одне одного, але в житті складніше. Усіх їх природа створила різними, друзями й ворогами, саме тому Зайчик дуже боїться Вовка. А от Їжачок не боїться! І чому ж то так?..

  12. Марія Солтис-Смирнова «Лісова красуня» | Читає Джеффрі Кенні

  Хвойна сестриця ялинки – смерічка – все журилася, бо ніхто не хотів її прикрашати до новорічних свят. Аж раптом до неї прийшли усі лісові звірята. Вони тішилися красою смерічки і почали вбирати її у всякі лісові дари. Ще кращою стала смерічка – і всі щасливо почали святкувати Новий рік!

  Джерело

  Поширити: