Потрібно лише додати цю рідину в підгодівлю, щоб шкідників більше не було. Вичитали спосіб у старій газеті

  Холодна та довга зима позаду, настає прекрасна пора – весна. Підготовка до початку дачного сезону розпочалася. Я з нетерпінням чекаю, коли можна буде висаджувати розсаду у відкритий ґрунт і ретельно готуюся до цього моменту.

  Ми з чоловіком вже понад 15 років займаємося вирощуванням у себе на ділянці овочів, зелені, квітів, ягід та фруктів. Тому методом спроб і помилок накопичили чималий досвід вирощування багатого врожаю рік у рік.

  Коли ми тільки почали освоювати землю та садові премудрості, найбільшою проблемою для мене було те, що мої молоді рослини були слабкими. Згодом це призводило до їхньої загибелі. Як виявилося, ґрунт на нашій ділянці був не з кращих, рослини атакували всілякі шкідники та хвороби. Здаватися ми не збиралися.

  Зимовими вечорами стали читати багато літератури, журналів, які чоловік почав виписувати. Ми не поспішаючи, рік у рік експериментували, спостерігали і досягли чудових результатів. Одним із них я хочу з вами зараз поділитися.

  Це підживлення захистить ваші рослини від шкідників і зробить грунт більш родючим. Зараз я розповім вам, як приготувати цей розчин.

  Беремо будь-яку ємність, краще якщо вона буде пластиковою або скляною. В одному літрі води розводимо 30 г мідного купоросу, перемішуємо до повного розчинення. Проціджуємо рідину і додаємо стільки води, щоб загальний об’єм розчину складав 5 літрів.

  В іншому посуді змішуємо 1 літр води з 40 грамами гашеного вапна. Піде реакція і рідина трохи побурлить. Коли розчин охолоне, також додаємо води стільки, щоб вийшло 5 літрів. Цей розчин називають вапняним молоком. Акуратно з’єднуємо його з мідним купоросом і у нас виходить 10 літрів суміші, до якої додаємо сечовину, 10 грам. Не кваплячись перемішуємо.

  Це підживлення я використовую навесні, удобрюю землю перед посадкою огірків, помідорів і картоплі.

  Вона захищає рослини від хвороб, вони отримують магній, який їм потрібний. Ще цей склад я використовую для обприскування дерев, що так само захищає від усіляких шкідників. Тепер я щороку використовую цей засіб і не можу натішитися, дивлячись на свій чудовий урожай.