Невелика хитрість для розмноження троянд та інших квітів з живця: результат перевершує всі очікування

  Ні для кого не секрет, що, наприклад, троянду або хризантему можна досить просто розмножити з живця, в тому числі взятого з букета. Технологія вирощування, начебто, проста, однак і в ній є невеликі хитрощі, які збільшать ваші шанси отримати нову рослину з хорошим корінням. І одна з таких хитрощів — використання біостимуляторів, які, до того ж, у багатьох є вдома.


  Мова в даному випадку про алое – унікальну рослину з не менш унікальним складом. У ньому міститься безліч корисних речовин та вітамінів, так необхідних для розвитку здорової кореневої системи та стимуляції життєвих процесів у клітинах всієї рослини. Крім того алое має гарні бактерицидні властивості, що більш ніж актуально при живцюванні.

  Отже, щоб розмножити, наприклад, троянду беремо стебло та акуратно, щоб не пошкодити нирки, прибираємо з нього листя, також можна зрізати і колючки. Після цього розріжемо стебло на кілька частин, розташовуючи нирку в центрі кожної з них.


  Тепер кожен зріз необхідно обробити, якраз для обробки ми і використовуватимемо алое: нижню частину зрізу, яка опускатиметься в землю, занурюємо в м’якоть алоє. Більше ніякої обробки не потрібно.

  Потім беремо будь-яку ємність, що підходить для посадки, і наповнюємо її грунтом, кращим варіантом якого буде суміш 50 на 50 піску і кокосового субстрату.


  Тепер можна посадити підготовлені живці в ґрунт, злегка зволожити його та чекати на результати. Що ж до самої ємності, то непоганим варіантом буде використовувати велику пляшку: її можна розрізати на 2 частини, але залишити між ними невелике з’єднання – таким чином ви отримаєте маленьку тепличку, яка дуже зручно відкриватиметься і закриватиметься.


  Менше ніж за 2 тижні ви вже побачите результат.


  Також можна пророщувати живці і прямо на листку алое, опустивши його в розріз і добре зафіксувавши, наприклад, за допомогою хомута.

  Джерело