Мурахи просто тікають з мого городу. Кум підказав гуманний спосіб, як позбутися їх назавжди. Допомагає за 1 хвилину

  Мурахи є досить шкідливими комахами для домашньої аграрної діяльності, оскільки вони можуть пошкодити насіння, яке було вами посаджене в ґрунт, порушити сходи, які тільки ось-ось з’явилися з землі, погіршити кореневу систему вже достатньо дорослої рослини тощо.

  Тому з цими комахами необхідно в обов’язковому порядку здійснювати заходи щодо їх часткового позбавлення. Цілком їх позбуватися — є не зовсім правильною стратегією, оскільки вони крім шкоди, ще приносять і користь для ділянки.

  Справа в тому, що мурахи здійснюють боротьбу з деякими іншими шкідниками на городі. Багато хто, гадаю, помічав, що біля мурашника практично не буває інших комах. Але їх популяцію потрібно постійно контролювати, інакше замість користі ми отримаємо лише збитки і проблеми.

  Про один спосіб гуманного позбавлення ділянки від мурах мені розповів мій кум. З його методом не потрібно знищувати мурах, вони просто підуть з вашої ділянки та все. Ефект виходить миттєвим, через хвилину комахи вже почнуть тікати з вашої ділянки.


  Для приготування засобу нам знадобляться 2 компоненти. Це звичайна вода та флакон 10% розчину аміаку. Приготування засобу дуже просте. Наливаєте у цебро 10 літрів води, заливаєте туди 40 мл аміачного розчину, зазначеної концентрації, і розмішуєте.

  Далі йдете до мурашника і заливаєте весь цей розчин до нього. Запах, який огорне весь мурашиний будинок, максимально сильно їх відлякуватиме, після чого вони просто почнуть покидати територію. Залежно від масштабу мурашника, вам може знадобитися кілька ведер даного розчину. Тож майте на увазі, що 10 літрів може не вистачити.

  Джерело