Головні прикмети про лелеку: на що слід звернути увагу, коли ви її побачите

  Поширити:

  Лелеку завжди вважали священним птахом, який захищав людей від негативної енергетики та дарував щастя.

  Про цього птаха складено багато прикмет й всі про хороше. У наш час зустріти цього птаха дуже складно, але деяким щастить. Вашу зустріч допоможуть пояснити прикмети про цих птахів.

  Якщо лелека живе на даху, що це означає?

  Ці птахи завжди вили гнізда біля житлових будинків. Найчастіше вони розміщуються на дахах. Якщо гніздо звито на даху – це означає, що господар дуже щаслива людина.

  Прикмети про лелек:

  • Якщо птахи звили гніздо на вашому даху, чекайте сімейного щастя та благополуччя.
  • Якщо птах живе у вас на даху, ви переживете багато гарних моментів у вашому житті. Деякі люди заманюють до себе лелек.
  • Лелеки оберігають оселю від блискавок.
  • Якщо наснилась лелека, це можна розтлумачити, так само як би ви її побачили по справжньому. Вас чекає успіх та радість, якщо ви побачите, як лелека пролітає через двір.

  Ці птахи можуть принести не добрі звістки. Існують й погані прикмети, але їх потрібно правильно зрозуміти. Якщо птах покинув своє гніздо, але знаходиться поряд, вам слід насторожитися. Розгадка – з домом можуть відбуватися погані речі. Якщо птахи повністю покинуть дім та гніздо, незабаром дім повністю зруйнується. Вона може згоріти або її повністю знесуть. Іноді це може означати те, що скоро у дім прийдуть такі події, які не дадуть спокійно жити у цьому домі. Птахи можуть перенести гніздо на іншу оселю й це, також, вважається не добрим знаком.

  Що буде, якщо ви поглянете на птаха, який летить над головою?

  Варто подивитися здалеку за птахом, який пролітає у вас над головою. Це є ознакою того, що небесні сили завжди прийдуть на допомогу. Якщо зустріти птаха на дорозі або на даху – чекайте гарних новин. Зустріч на дорозі ще може означати, що вам сміливо можна виконувати заплановану справу. Всевишній вам у цьому допоможе. Летючий птах віщує зустріч з давно очікуваною людиною. Ця зустріч буде дуже радісною. Якщо багато лелек пролетить над оселею, до вас прийдуть гості, які принесуть гарні вісті та настрій. Побачивши лелеку у небі, потрібно йти у бік її польоту. Якщо ви знайдете перо птаха, принесіть його додому й це буде вашим талісманом. Воно принесе щастя та гармонію у родину.

  Прикмети про заміжжя.

  Саме лелека зберігає сімейні узи та буде супутником протягом всього життя. Нехай одинока дівчина побачивши лелеку у небі чекає заміжжя у цьому році. Не побачили птаха, вишийте його на тканині, а краще пару. Тоді ви скоро зустрінете коханого та налагодите стосунки, якщо ви вже маєте стосунки.

  Не можна дарувати статуетки у вигляді лелек. Не можна статуетки зберігати вдома, вони приносять нещастя, труднощі та всілякі негаразди.

  Прикмети про дітей та погоду.

  Якщо птах літає над однією оселею, там скоро з’явиться дитячий сміх. Саме звідси пішло повір’я, що дітей приносить лелека. Енергетика цього птаха спрямована на народження малечі. Якщо жінка зустріне птаха на дорозі, скоро вона стане мамою. Пари, які не можуть мати дітей, повинні загадати бажання стати батьками, коли лелека буде пролітати над їхнім будинком. Якщо птах кружляє над гніздом, чекайте вітру найближчим часом. Якщо лелеки полетять у теплі краї до того часу, як настане Спас, зима буде теплою та без снігу. Чекайте сильної зливи, якщо лелека сидить та не рухається.  Сильний дощ слід чекати, якщо птах літає біля водойми.

  Ще у давні часи люди постійно спостерігали за поведінкою птахів та робили певні висновки. Звідти прикмети набули популярності й стали певною підказкою для людей.

  Поширити: