Тест: Що вам потрібно лікувати в душі, щоб тілу стало краще і воно не захворіло

  Поширити:

  Подивіться на картинки і не задумуючись зупиніться на тій, яка першою привернула вашу увагу. А тепер в описі прочитайте, що вам потрібно лікувати в душі, щоб вашому тілу стало легше і воно не захворіло.

  1 картинка: Ланцюги

  Емоції: Сильна напруга, стриманість, труднощі, незручності, терпіння, очікування. Напевне, в якийсь момент свого життя ви опинилися в ситуації, коли довелося довго і виснажливо терпіти, стискаючи щелепи, стримуючи напругу і зламати і зупинити цю хворобливу ситуацію, бути залізним, наполегливим, не показувати настрій, ви придбали ту ж залізну м’язову оболонку, яка створює тяжкість у всьому тілі. Навчіться розслаблятися, перестаньте терпіти те, що вас не влаштовує, або змініть своє ставлення до ситуації, якщо ви не можете змінити саму ситуацію з якихось причин.

  2 картинка: Троянди

  Пов’язані з емоціями: Гнів, агресія, лють, злість, роздратування. Цілком імовірно, що всередині вас багато невисловленого і не вираженого гніву, ви відчуваєте, як вогонь і лють киплять, підкочуються до горла, але ви не даєте йому втекти в тому вигляді, в якому воно йде… Ви обросли колючками, які демонструють іншим іронію, сарказм, виявляють веселощі, за якими криється біль, роздратування і бажання висловити всім те, що ви думаєте. Це в організмі часто виходить у вигляді проблем з горлом, в грудях. Потрібно виплеснути свій гнів. Бийте посуд, кричіть на повну силу, займайтеся інтенсивними тренуваннями, і ви навіть можете кричати на своїх кривдників, якщо вони цього заслуговують.

  3 картинка: Кинуті у воду квіти

  Емоції: Сльози, образа, втрата, меланхолія, смуток, туга, розчарування, невиправдані очікування. Напевно ланцюжок почався з розчарування, ваші найкращі прагнення, наміри і почуття були викинуті, затоптані, проігноровані. Вами знехтували, вас відштовхнули, і вам не було що сказати, ви проковтнули цю образу, перетравили і породили тугу і смуток на її місці. А з ними проблеми зі здоров’ям. Напевно, зі шлунком а також з диханням, нестачею повітря. Порада – пробачити образу, попрацювати з нею і зрозуміти, що інші люди не завжди можуть відповідати вашим очікуванням. Практикуйте техніки дихання, йогу і медитацію.

  4 картинка: Хмари

  Тривога, страх, невпевненість, сумніви, сплутаність свідомості, паніка. Ви згущуєте хмари, цілком може бути, що хмари дійсно згустилися над вами і виникли реальні загрози вашому самопочуттю і безпеці. Ви похитнули впевненість у завтрашньому дні, відчуваєте себе в підвішеності, в нерішучості. А страх робить з вас похмуру, недовірливою людиною зовні. Вас можуть турбувати напади паніки, судинні захворювання, запаморочення. Порада – працювати зі страхом, банально, але йти в його напрямку, поступово, крок за кроком розширюючи зону комфорту. Чим більше ви опинитеся в ситуації невизначеності, тим більше енергії піде. Вирішуйте.

  5 картинка: Дві білі квітки

  Емоції: Любов, яка не була взаємною, безпорадність, почуття провини, неприйняття, розбитість. Ваші страждання через почуття любові, прихильності та неприйняття. Ви не були в змозі впливати на ситуацію, яку ви хотіли контролювати… Це призводить тепер до вашого бажання контролювати інші аспекти, свої почуття, думки, дії, інших людей, щоб не боятися непередбачуваності та неприйняття. У тілі це часто живе в плечах, шиї, голові. Біль, напруга. Вам допоможуть практики в позиції в сьогоденні та практики, які допомагають відпустити контроль, розслаблення, медитацію.

  6 картинка: Паркан

  Емоції: Самотність, пригніченість, виснаження, втома, порожнеча. Все це призводить до енергентичного виснаження, до схильності бути залежним від шкідивих звичок. Втома, емоційне вигорання, тривале замикання в собі, постійна потреба щось робити без бажання і натхнення. В організмі це виражається у відсутності сил та радості, постійному відчутті слабкості та сонливості. Якщо ви вибрали цю картинку, вам більше за інших потрібна допомога фахівця. В якості самодопомоги вам потрібно відпочити без самокритики з цього приводу. Після цього вам потрібен друг, людина, яка зрозуміє, підтримає і не скаже вам, що ви просто ліниві.

  Поширити: