6 весняних фільмів, які подарують хороший настрій та багато натхнення

  Поширити:

  Весна — це час оновлення, розцвітання та переосмислення. І що може краще підкреслити цю атмосферу, ніж перегляд кінострічок, які наповнюють нас весняним настроєм? Тримайте 6 фільмів, які допоможуть відчути кохання та вийти на шлях, який приведе туди, куди вам потрібно.

  “Вихідний день Ферріса Бюллера”, 1986

  Почнемо з підліткової комедії “Вихідний день Ферріса Бюллера”. Вона розповідає про старшокласників, які одного весняного дня вирішують прогуляти школу. Цього дня на них чекає чимало пригод.

  “Завжди кажи «Так»”, 2008

  Весною не обійтися без романтичної комедії “Завжди кажи «Так»”. Вона про замкнутого Карла Аллена, який погано ладнає з людьми. Одного дня він вирішує кардинально змінити своє життя та на всі виклики та пропозиції відповідати “так”.

  “Міс Поттер”, 2006

  Закриваємо трійку біографічною драмою “Міс Поттер” про англійську дитячу письменницю Беатрікс Поттер. Кінострічка сповнена чудовими весняними пейзажами.

  “Пенелопа”, 2006

  Молода дівчина вісімнадцяти років Пенелопа Вілхерн живе з батьками в особняку і не залишає свій будинок ні на крок. Вона добра, розумна і добре вихована. Але в її зовнішності є одна вада. Багато років тому на Пенелопу було накладено закляття, і тепер у неї замість гарного носика поросячий п’ятачок. Закляття можна зняти, потрібно зробити так, щоб її щиро покохав юнак благородної крові. І батьки дівчини докладають для цього всіх зусиль, запрошуючи додому молодих людей для знайомства з дочкою. Але всі потенційні наречені тікають стрімголов, тільки-но побачивши обличчя Пенелопи.
  Після кожного невдалого знайомства, дівчина змушена закриватися у своїй кімнаті, обставленій у романтичному стилі та плакати, сподіваючись на диво. І ось одного разу, на порозі їхнього будинку з’являється Макс, який переслідує в цьому знайомстві свої цілі. Йому було обіцяно велику суму грошей за фото Пенелопи…

  “Досить слів”, 2013

  Колись Єва була щаслива в шлюбі, але настав складний період у відносинах, після якого вона розлучилася з чоловіком. Однак після цього її особисте життя так і не налагодилося, поки вона не зустріла на вечірці чарівного чоловіка на ім’я Альберт. Між ними почався бурхливий роман, і вона нарешті знову відчула себе щасливою. Але через деякий час вона дізналася про те, що цей чоловік є колишнім чоловіком її постійної клієнтки Меріан, яку вона завжди вважала ідеалом жінки. З цього моменту вона почала дізнаватися про Альберта багато нового, причому ця інформація явно не робила його ідеальним чоловіком ..

  “Весна, літо, осінь, зима… і знову весна” (2003)

  Фільм умовно поділено на декілька частин, кожна з яких знаходить відповідник у часовому вимірі. Відтак це — весна, літо, осінь, зима і знову таки весна. У кожній із частин режисер розповідає нам про буддійського монаха-цілителя та його вихованця, життя яких проходить на пагоді посеред озера …

  Джерело

  Поширити: