Домашній поживний напій для розсади у квітні, щоб вона була міцною, росла вшир, а не тяглася вгору

  Але далеко не всім городникам вдається отримати хорошу та здорову розсаду. Через порушення правил агротехніки, а також неправильне харчування, рослина не отримувала необхідної кількості поживних речовин. Це час для виправлення всіх помилок, забезпечення наших посівів необхідними підживленнями

  І щороку мій урожай збільшується завдяки тому, що я використовую одне домашнє добриво, яке допомагає мені досягти необхідного результату. Піклуючись про здоров’я моїх рослин і дотримуючись всіх правил догляду за ними, я також дотримуюся законів агротехніки. Я думаю, що це буде не зайвим згадати про них у цій статті, перш ніж я поділюся своїм фірмовим підживленням.

  Головна умова, яку необхідно виконати для успішного зростання та розвитку сіянців – це достатня кількість світла. При вирощуванні у темряві рослини ставатимуть млявими та кволими. У вечірній час необхідно досвічувати нашу розсаду, чи то овочі, чи квіткові культури.

  При цьому для розвитку надземної частини розсади необхіден азот. Щоб вона була високою та пухнастою, їй необхідні калій та фосфор. Обов’язково підгодовую сіянці добривами із вмістом усіх цих елементів. Я користуюсь препаратом Агрікола для розсади. Він містить усе потрібне на початковому етапі, щоб розвинути. Крім цього, як запевняє нас виробник, запобігає накопиченню нітратів в овочах.

  Але не менш важливо для наших маленьких рослин правильна посадка. Часте пересихання та перезволоження ґрунту здоров’ю розсади не сприяють. При систематичних помилках у поливі сіянці взагалі загинуть. Тому ґрунт повинен бути злегка вологим, а не сухим та заболоченим.

  У приміщенні, де знаходяться сіянці, не повинно бути занадто спекотно чи холодно. Після того як на вулиці встановиться мінусова температура, сіянці необхідно поступово загартовувати.

  Зараз я розповім вам про те, як можна приготувати домашній «напій» для розсади, який перетворить її вже через кілька днів. А для приготування нам знадобиться лише 3 інгредієнти – це продукти, які є практично у кожному будинку.

  • 3% перекис – пів чайної ложки.
  • 1 ст. л. цукру.
  • Бурштинова кислота – половина таблетки.

  Всі інгредієнти розчиняємо у літрі води кімнатої температури. Розчин готовий до застосування одразу після приготування. Використовуємо напій для обприскування надземної частини.

  Також розчин можна застосовувати протягом 10-14 днів для обробки по листу та поливу. Як виявилося, такий напій ефективніший при обробці сіянців. Пояснюється це тим, що через листковий апарат рослини швидше засвоюють мікроелементи.