Букет з цукерок своїми руками: майстер-класи з фото

  Поширити:

  Все більше людей вважають за краще дарувати своїм близьким незвичайні, оригінальні подарунки. Букет з цукерок своїми руками – один з таких презентів. Причому сподобається такий сюрприз не тільки жінкам, а й чоловікам. Адже за статистикою, серед представників сильної підлоги ласу ласунів навіть більше. А квіти в такому подарунок виконують просто декоративну роль, або взагалі відсутні, тому і чоловіки із задоволенням візьмуть такий подарунок. Які інструменти і матеріали знадобляться для створення красивої композиції, секрети конструкцій, покрокові фото робіт – все можна знайти в цій статті.

  Які матеріали використовувати?

  Для роботи можуть знадобитися різні матеріали, все залежить від того, що саме хочеться побачити в букеті. Але найчастіше використовують наступне :

  • гофрована або кольоровий папір ;
  • стрічки різної текстури (паперові, шовкові та ін.) ;
  • ніж, ножиці, кусачки ;
  • скотч або клей ;
  • швейні нитки ;
  • шпажки, дерев’яні палички або дріт ;
  • пінопласт, поролон, флористична губка (піафлор, оазис), монтажна піна або інша основа ;
  • пакувальний матеріал ;
  • тейп-стрічка.

  Звичайно, не слід забувати про головне – про цукерки. Використовувати можна будь-які – шоколадні, карамельки, мармелад, льодяники або навіть маршмеллоу. Але саме оформлення і спосіб роботи часто залежать від того, який вид був обраний.

  Перший крок – закріплюємо цукерки

  Як зробити букет з цукерок, щоб солодощі не розсипалися? Їх необхідно закріпити. Для цього використовуються :

  • зубочистки, дерев’яні шпажки, гілочки або будь-які палички ;
  • нитки, стрічки ;
  • клей (Момент, гарячий пістолет) або скотч.

  Як працювати з цукерками в обгортці

  Способів закріплення цукерок в обгортці кілька :

  1. Просто увіткнути шпажку або дріт в цукерку.
  2. Вставити шпажку в «хвостик» обгортки і примотати його звичайними нитками, тонкої дротом, скотчем або тейп-стрічкою.

  Найпопулярніший варіант оформлення такої солодощі – зробити квіти з гофрованого паперу з цукерками. Причому квіти можуть бути як з відкритою серцевиною-конфетою, так і у вигляді закритого бутона. Якщо серцевина буде відкрита, самі пелюстки можна зробити з будь-якого матеріалу. Наприклад, з кольоровий або гофрованого паперу, тканини, фоамірану. Головне – надати пелюсток правильну форму. Таким чином створюються найпростіші букети з цукерок, фото покроково допоможе зрозуміти суть роботи.

  Можна просто скрутити папір і зав’язати її, розправивши у вигляді пелюсток.

  Закриваючи повністю цукерки в бутони, найчастіше використовують форму крокуса або тюльпана. Ідеально для цього підходить гофрована або жата папір.

  Пакуємо цукерки без обгортки

  Трохи відрізняється робота з солодким без упаковки. Це відноситься до зефіру, пряникам, маршмеллоу. Деякі види розвагового мармеладу вже є предмет захоплення, і закривати їх обгорткою не дуже хочеться. Особливо цікаві такі букети, зібрані з фігурок тварин, мультиплікаційних героїв, подаровані дитині на день народження або Новий рік. Якщо солодощі будуть швидко з’їдені, можна залишити цукерки і без упаковки. Досить увіткнути дерев’яну паличку в цукерку і почати збирати букет. Але перед тим як подарувати таку красу, радимо обернути весь виріб повністю прозорою пакувальною плівкою.

  Якщо композиція буде стояти кілька днів, краще упакувати кожну одиницю в прозору обгортку.

  Оформляємо стеблинка і пелюстки

  Щоб квітка з цукерок не виглядав голим, необхідно закрити стеблинка-шпажку. Для цього використовують тейп-стрічку – м’який тканинний скотч, який примотують по всій довжині дерев’яної палички. Можна також обернути паличку зеленим папером, але доведеться застосовувати клей або двосторонній скотч.

  Якщо необхідно зробити пишний цукерковий букет, з гофрованого паперу створюють пелюстки. Колір можна вибрати будь-який, не тільки зелений. Принцип виготовлення трав’яного пелюстки такої ж, як і у пелюсток тюльпана або крокуса. Можна також придбати штучну траву або листя. Якщо стебло обмотується тейп-стрічкою, необхідно зробити листок трохи довше і примотати його до стовбура.

  Зверніть увагу! Якщо в букеті використовуються справжні листя, бажано покрити їх рідким парафіном – так вони простоять набагато довше і будуть виглядати яскравими і свіжими.

  Як працювати з нестандартними цукерками

  Якщо цукерки не мають хвостика, який можна прив’язати до палички, слід використовувати звичайний або двосторонній скотч. Букет з цукерок рафаелло або подібних квадратних солодощів можна зробити і без скотча – просто обертаючи квадратики гофробумагой, а далі оформляючи їх як бутон. Чим більше пелюсток – тим пишніше буде квітка. Можна підкручувати листочки пальцями або олівцем, надаючи їм природну форму. Таким чином, зі звичайного тюльпана можна отримати троянду.

  Льодяники, шоколад та інші цукерки на паличці

  Використання солодощів на паличці в букеті – це найпростіший варіант для тих, хто сумнівається в своїх силах. Дуже зручно збирати невеликі букети з чупа-чупсів і льодяників. Для цього буде потрібно лише доповнити композицію декором і красиво упакувати.

  Порада! Якщо необхідно подовжити паличку (наприклад, у чупа-чупсу), просто вставте її в звичайну соломинку для коктейлю.

  Крок другий – збираємо букет

  Ефектно виглядають не тільки величезні букети з цукерок і гофрованого паперу. Іноді досить красиво оформити навіть одна квітка. Якщо необхідно створити пишний букет, багато що залежить від тяжкості цукерок і того, на чому вони кріпляться. Букет з 3-5 кольорів не вимагає додаткової фіксації. Букети з великою кількістю стеблинок найкраще закріпити частинами між собою, або використовувати спеціальні основи. Вставляти шпажки з готовими квітами можна в флористичну основу (схожу на губку зелену субстанцію, що продається в квіткових відділах), засохлу монтажну піну, поролон, пінопласт, горщики або іншу ємність з обтяжувачем.

  Порада! Якщо основа для композиції занадто легка, її можна обтяжити штучно. Для цього використовується гіпсовий або алебастровий розчин – він наливається на дно горщика (іншого посуду), або після вставки всіх шпажок основа занурюється в рідину, а потім акуратно висушується. Також можна зав’язати основу в поліетиленовий пакет, налити розчин і трохи почекати.

  Якщо дерев’яну паличку вставляють в основу, робити це треба гострим кінчиком. Якщо у букета немає «ніза», гостру частину краще вставити в саму цукерку, або акуратно обрізати ножем.

  Крок третій – упаковка

  Будь-який букет з шоколадних цукерок або інших солодощів вимагає красивого оформлення. Для цього застосовують різний пакувальний матеріал. Його можна купити в спеціалізованому квітковому магазині, в відділі подарункової упаковки, або використовувати нестандартні рішення. Чим можна обернути букет :

  • прозорою плівкою ;
  • органзой, сізалью або сіткою ;
  • калькою ;
  • пакувальними матеріалами для квітів з джуту, льону, фетру, флізеліну ;
  • мішковиною різних відтінків ;
  • крафт або поштовим папером ;
  • шпалерами ;
  • газетами (свіжими, старими, спеціально зістареними).

  Зверніть увагу! Папір для оформлення повинна бути в два рази більше композиції, тоді остаточний варіант буде виглядати красиво.

  Можна просто вставити композицію в готовий флористичний каркас або пакет-конус. Перев’язують готовий виріб шовковими стрічками, мереживами або простий паперовою стрічкою. Якщо використовується основа, куди вставляються дерев’яні палички, то також необхідно красиво упакувати і її. Або такими ж матеріалами, або просто поставивши її в коробку, ящик, кашпо або кошичок.

  Оригінальна оформлення

  Можна оформити подарунок з цукерок не тільки у вигляді стандартного букета, а наприклад, у вигляді ягідки. Для цього підготовлені цукерки на шпажці або дроті необхідно вставити в круглу або овальну основу, розташувавши її посередині. Букет з цукерок, майстер клас якого представлений нижче, можливо оформити з будь-яких солодощів.

  Таким же чином можна створювати будь-які форми і композиції. Досить просто правильно вирізати основу, але не можна перевантажувати виріб занадто великою кількістю елементів. Якщо цукерки важче основи, обов’язково утяжеліте конструкцію (див. рада вище).

  Дуже легко складати топіаріі. У магазинах для творчості продають вже готові пінопластові кулі різної форми. Залишається тільки зібрати солодощі на зубочистки або палички і вставити в конструкцію. Або приклеїти елементи на гарячий пістолет або клей «Момент». Куля нанизується на товсту паличку або ротангову гілку, попередньо слід зробити невеликий отвір в пінопласті.

  Закріплюється готова композиція в звичайному горщику для квітів. Основу краще залити гіпсом, або обтяжити кам’яною крихтою. Підстава обов’язково слід закрити і задекорувати.

  Цукерки можна нанизувати не тільки на шпажки, але і на дріт. Її товщина залежить від того, яка саме композиція створюється. Товста дріт використовується як дерев’яні палички, а ось тонкий стеблинка можна обертати навколо іншого, більш міцної дроту. Таким чином, можна збирати букети у вигляді цифр, букв – все залежить від вашої фантазії.

  Що ще можна додати в букет?

  Солодке можна поєднувати з чим завгодно. Слід тільки поцікавитися у обдарованого, що саме він любить. Найпопулярніші варіанти наведені нижче. Але можна створювати букети з цукерок, фото, грошей і всього того, що хотілося б подарувати близькій людині.

  Фрукти і цукерки

  Для оформлення використовується такий же принцип. Паличка вставляється до середини фрукта або ягідки. При додаванні сухофруктів краще загорнути їх в прозору плівку, так як вони збирають багато пилу. Букет з фруктів і цукерок найчастіше дарують дітям, але порадує він будь-кого. Такий букет бажано з’їсти найближчим часом.

  Чай, кава, потанцюємо?

  Солодке подають зазвичай до чаю, тому можна додати в букет і цей благородний напій. Використовуються як цілі коробки, так і поштучні пакетики – краще в індивідуальній упаковці. Букет з чаю і цукерок, а також з кавою або цикорієм складається в залежності від уподобань обдарованого.

  Чи сумісне солодке з алкоголем?

  Не тільки сумісно – це ще і виглядає дуже ефектно. Найчастіше в композиції з цукерок додають шампанське і вино, але можливі і будь-які інші варіанти. Єдине, що ускладнює процес роботи – пляшки дуже важкі, і слід заздалегідь обміркувати, як закріпити їх, щоб готовий виріб не розвалилося під власною вагою. Зазвичай використовують два варіанти :

  1. Алкоголь ставиться в кошик або коробку, а солодке розташовується навколо. Бажано прив’язати пляшку красивою стрічкою до такої основі.
  2. Цукерки кріпляться до пляшки за допомогою двостороннього скотча.

  Такі варіанти подарункового набору дуже люблять чоловіки.

  М’які іграшки

  Іграшки в букеті краще прив’язувати до дерев’яних шпажках звичайної ниткою або стрічкою. Скотч або клей зіпсують річ, а раптом обдарованого захоче скористатися їй за призначенням?

  Підказка для початківців

  Додатково в букеті можна використовувати будь-які прикраси і аксесуари, головне в цьому виборі – ідея подарунка. Це можуть бути:

  • пластикові тичинки, фрукти, ягідки ;
  • пір’я ;
  • ароматизовані палички (бажано натуральні, наприклад корицю – штучні можуть зіпсувати солодке) ;
  • ротангові кулі і гілочки ;
  • природні матеріали – шишки, листя, жолуді, гілочки і т.д.

  Порада! Бажано збирати квіти з цукерок своїми руками таким чином, щоб було можливо дістати і з’їсти солодкість без шкоди композиції. Тоді вона буде радувати свого власника дуже довго.

  Ретельно продуманий і якісно зроблений букет з цукерок своїми руками принесе задоволення не тільки обдарованому, але і дозволить відчути радість творчості його творцеві. Такий подарунок універсальний, тільки його наповнення і форма може трохи змінюватися в залежності від статі, віку і переваг того, кому він призначається.

  Джерело

  Поширити: