Прибудова до будинку: 45 красивих та вдалих варіантів

  Своя власна дачна ділянка мрія багатьох, але той, хто вже має, намагається її впорядкувати, зробити комфортною, зручною та практичною. Не так часто будівництво та облаштування дачного господарства починають з нуля, якщо можна так сказати – у чистому полі. Як правило, ми купуємо ділянку з уже збудованими будовами і якоюсь мірою облаштованою.

  Однак, здавалося б, очевидна перевага – немає потреби витрачати час і кошти, має свої «мінуси», а саме, новому господареві доводиться все переробляти, виходячи зі своїх потреб та своїх уявлень про комфорт та практичність. Наприклад, звичайна ситуація, коли площа дачі виявляється недостатньою.

  Можна, звичайно, знести все і побудувати заново, проте це пов’язано з такими труднощами та витратами сил, часу, матеріальних засобів, що цей варіант ніяк не підходить, в цьому випадку залишається тільки одне – зробити прибудову та збільшити за її рахунок загальну площу.

  Переглядаючи на сторінках сайтів вже готові варіанти, точніше фото прибудови до будинку на дачній ділянці, можна помітити: при правильному підході до вирішення цього завдання результат виходить цілком прийнятним, а з огляду на менші витрати порівняно з варіантом нового будівництва, стає єдино правильним.

  Отже, прибудови до будинку найцікавіші проекти сьогодні в нашій статті.

  Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 1016-49.jpg

  Джерело