Аджика з червоної смородини та болгарського перцю на зиму.

    Поширити:

    Пропоную новий рецепт на зиму, як готується аджика з червоної смородини та болгарського перцю. Існує безліч рецептів аджики, і в кожному з них – свій смак, своя “родзинка”. Аджика з червоної смородини та болгарського перцю готується як у сирому вигляді, так і з тепловою обробкою. Гостроту регулюємо за допомогою часнику та гострого перцю.

    У цій ягоді дуже багато вітамінів та мікроелементів, а також пектину, який дуже корисний для організму. Аджика з смородини чудово зберігається, тому ви можете приготувати велику порцію і ласувати цією заготівлею всю зиму. Готувати таку аджику можна як на короткий час, так і на тривалий період, зберігаючи у банках разом із іншою консервацією. Взимку вона виявиться чудовою знахідкою для всіх, хто любить оригінальні страви та заправки.

    Складові:

    • Смородина червона – 250 г
    • Перець болгарський – 2 шт.
    • Перець гострий – 2 шт.
    • Часник – 6 зубчиків
    • Кріп, базилік – по 5 гілочок
    • Цукор – 100 г
    • Сіль – 1 ч.л.

    Як готується аджика з червоної смородини:

    Отже, нам знадобляться найпростіші інгредієнти: смородина, пекучий перець, часник, сіль, цукор та зелень. Дуже рекомендую використовувати базилік, він надає чудового пряного аромату аджику. Для кольору я додала трохи чорної смородини, але ви можете не додавати.

    Червону смородину промиваємо, видаляємо плодоніжки, подрібнюємо блендером.

    Болгарський перець та пекучий перець очищаємо від насіння, нарізаємо шматочками.

    Пропускаємо перець через блендер. За обсягом має вийти стільки ж, скільки і смородини. Не намагайтеся пробити перець у однорідну масу, нехай залишаться шматочки.

    Зелень поріжемо, часник почистимо.

    Пропустимо зелень із часником через блендер.

    Складемо тепер всі три маси (смородину, перці, зелень з часником) в блендер, додамо сіль і цукор і подрібнимо ще раз разом. Аджика з порічки готова!

    Ніжна, солодко-гостра, ароматна аджика буде чудовим доповненням до м’яса та риби, її можна додавати до складного бутерброду або просто їсти з хлібцем!

    Часник, гострий перець, сіль, цукор – чудові консерванти, тому можна заготовити аджику з смородини і на зиму. Дайте аджику настоятися протягом доби та розкладіть у стерилізовані банки. Щільно закрийте та зберігайте баночки в холодильнику або у погребі. Якщо все ж таки сумніваєтеся – проваріть аджику на середньому вогні протягом 10-15 хвилин, залежно від об’єму. Аджика із смородини на зиму готова!

    У холодні зимові дні вона нагадає вам про літа своїм смаком та ароматом. Смачного!

    Джерело

    Поширити: