10 повчальних мультиків для дітей за мотивами українських народних казок
Поширити:
В нашому “онлайн-кінозалі” будемо дивитися мультики для дітей, що створені за мотивами найкращих українських народних казок.
Мультик “Лисичка з качалкою”
Казочка “Лисичка з качалкою” розказує про хитрощі безсоромної шахрайки-лисички у селі та доброту довірливих селян селян… Та правда, все ж таки, перемогла… Мультик створено у 1977 році на студії “Київнаукфільм”, режисер – Борис Храневич.
Мультик-казка “Кривенька качечка”
“Кривенька Качечка” – старий гарний мультик за мотивами української народної казки. Це сумна історія про стареньких дідуся і бабусю, яким хотілося мати діточок, і які не змогли втримати у себе дівчинку-качечку… Мультфільм створено на студії “Київнаукфільм” у 1992 році, сценарист і режисер – Алла Грачова.
Мультфільм “Чарівний горох” (за мотивами української народної казки “Котигорошко”)
Підступний чарівник-старий зі своїм котом жили в занедбаному брудному будинку і частенько ходили голодні, адже не любили ні прибирати, ні готувати. Одного разу їм в голову прийшла ідея взяти в ув’язнення одну працьовиту дівчину з села, Оленку. Так і було зроблено. Після погроз застосувати до неї магію вона погодилася виконувати всю домашню роботу. Але виявлений в саду чарівний горох подарував їй надію на порятунок…
Автор сценарію – Володимир Шинкарьов, режисер – Ярослава Руденко-Шведова, художник – постановник – Едуард Кірич, музику написав Юрій Єгоров.
“Івасик-Телесик” – українська казочка зі щасливим кінцем
Неймовірно красивий, живописний і теплий за своєю енергетикою український мультфільм “Івасик-Телесик” створили у 1989 році на студії “Київнаукфільм” знані митці – Алла Грачова (сценарист і режисер), Микола Чурилов (художник-постановник) та уся команда студії. Подивившись цю казочку, кожен починає розуміти важливість теплих родинних стосунків та піклуватись один про одного… Тішить, що казка, де бореться добро зі злом, має гарний кінець, і родина залишається радісною і щасливою…
Мультфільм “Котик та Півник” – українська казка для малят
Мульфільм “Котик та Півник” – класика дитячих мультиків, на яких росте малеча.
Жили-були Кіт і Півник. Зібрався якось Кіт у ліс за дровами, а Півника залишив будинок прибрати, та поїсти приготувати. Як тільки Кіт пішов, Лисиця – тут як тут. Виманила Півника з дому, схопила і побігла в ліс. Добре, що Кіт почув крики про Півника про допомогу. Врятував друга і приніс додому. Наступного дня Кіт знову пішов в ліс і залишив Півника, наказавши нікому двері не відчиняти. Але хитра лисиця знову Півника виманила золотими пшеничними зернятками, вхопила – і в ліс…. І знову Коту довелося рятувати Півника.
Цікава українська народна казка про Кота, Півника та хитру Лисицю екранізована на студії “Київнаукфільм”, у 1991 році, до цього доклали свої вмілі руки: сценарист і режисер Алла Грачева, художник – Микола Чурилов. Музику написав композитор Юрій Шевченко.
Мультфільм “Солом’яний бичок” (за українською народною казкою)
Старий добрий мультфільм “Солом`яний бичок онлайн” за мотивами української народної казки, про те як дід провчив бешкетників ведмедика, лисицю і зайченя, які без дозволу господарювали у нього на городі і в курнику. Зробив дід бичка з соломи, просмолив йому боки і відправив внучку з бичком на галявину. Поки внучка дрімала до бичка підкрався ведмедик, хапнув його лапою і прилип! Прибігли на виручку лисиця з зайцем, стали відривати ведмедя і теж прилипли. Всіх бешкетників зловив бичок смоляний бочок! Дід провчив звірят: недобре брати чуже…
Колобок – українська народна казка
Мультфільм Колосок
Мультфільм Колосок був знятий телекомпанією «Київнаукфільм» ще в 1982 році. Однак з тих пір він не втрачає своєї популярності і продовжує повчати малюків і в наш час. Мультфільм був створений режисером Леонідом Зарубіним і сценаристом Н. Ленем, який працював за сюжетом знаменитої української народної казки з аналогічним сюжетом і назвою. У цій картині ви дізнаєтеся, яка користь від роботи і чому не можна лінуватися і цілий день веселитися.
Мультфільм є пізнавальним і підійде для дітей різного віку.
Мультфільм Рукавичка
Хто з нас не знає мультфільм Рукавичка, який знятий за мотивами російських казок? Цей шедевр анімації народився на українській кіностудії в 1996 році, режисура надала мультфільму комічний жанр, який буде гідно оцінений глядачем. Режисер короткометражного фільму Марченкова Наталя вдало зробила дитячий мультфільм практично без слів, але де сповна присутні емоції, гра інтонацій і звуків і, звичайно, чудова музика.
Курочка ряба
Казка для малюків про курочку Рябу у яскравому відтворенні. Як у діда та баби була корочка, яка одного дня знесла золоте яєчко, а мишка його розбила.
Поширити: