5 українських мультиків, які вчать дітей бути добрими та щирими

  Поширити:

  Рейтинг добрих і веселих українських мультфільмів, які навчають малюків допомагати один одному, бути справедливими та чесними, мріяти і не боятися діяти, дружити та любити.

  Дуже важливо навчити дитину з самого дитинства не засуджувати інших і не боятися “особливих” дітей, вміти співчувати, бути толерантними. Поговорити з малюком на ці теми допоможуть добрі мультфільми, в яких закладена глибока ідея.

  Пропонує переглянути разом з малечею добірку мультфільмів українською мовою, які точно сподобаються малюкам будь-якого віку.

  Як Петрик П’яточкин слоників рахував

  Один з культових українських мультфільмів.

  Основні події відбуваються в дитячому садку – багато ігор та веселощів, шуму і сміху. Одне «але»: молода вихователька ніяк не укладе Петрика П’яточкіна спати. Все-таки їй вдалося перехитрити непосиду, і сон йому наснився такий, що прокинувшись Петя вирішив поміняти свою поведінку… Адже доволі складно бути вихователем веселих, енергійних і дуже неслухняних африканських слоників, нехай навіть у ві сні. 

  Капітошка

  Це мультфільм про справжні дружні стосунки, веселий та позитивний. Він вчить дітей, що завжди треба залишатись собою і йти за покликом серця, адже тільки тоді можна отримати задоволення від життя. 

  Зворушлива історія дружби маленької дощової краплі та Вовченяти, який своєю добротою засмучував батьків сподобається вашим малюкам. 

  Як їжачок шубку міняв

  Цей повчальний мультик допоможе зрозуміти, що всі різні, але кожен особливий по-своєму. Особливо корисно буде подивитися тим діткам, котрі незадоволені своєю зовнішністю. Мультик допоможе усвідомити, що у кожного є свої особливі риси, які вирізняють його серед інших. А також допоможе полюбити в собі колючого їжачка.

  Про всіх на світі

  Песик забажав, щоб зникли всі коти, що і здійснилося, але вони виявилися дуже потрібними… 

  Цей мультфільм навчить дружити, бути терплячими, поважати оточуючих та їх особливості.
  “Всі, всі, всі, хто є на землі, 
  Нам дуже потрібні великі й малі. 
  На всіх, всіх, всіх, тримається світ, 
  Про це забувати ніколи не слід!”

  Велика подорож

  Розповідь про маленьке кошеня Тутті та бегемотика Топа, які вирішили відправитися у далеку подорож. 

  Мультик вчить діток цінувати дружбу, допомагати друзям, йти до своєї мети.

  Поширити: