9 геніальних фільмів: як надихнутися та підняти настрій

  Поширити:

  Суперові фільми, які допоможуть підняти настрій

  1. Ерін Брокович

  Як багато фільмів цієї підбірки, стрічка про самотню матір трьох дітей, яку життя не часто балувала світлими смугами, заснована на реальній історії.

  Ерін не мала жодних кар’єрних перспектив, але у неї була скромна робота в юридичній фірмі.

  Випадок, чарівність, упертість, рішучість і прямота допомогли їй досягти успіху у справі століття. А потім Джулія Робертс зіграла її у кіно.

  2. Письменники волі

  Фільм знятий за книгою вчителя Ерін Грювелл «Щоденник вільних письменників», що була написана з історії, що сталася у звичайній каліфорнійській школі.

  Вона прийшла викладати англійську, але зіткнулася з тим, що учнів зовсім не цікавить навчальний процес.

  Між підлітками панує ворожнеча, всюди кишить расизм, діти ненавидять один одного і готові вбивати лише через те, що «ти не такий, як вони».

  Міс Грювел змогла навчити дітей не тільки англійської, а й того, що є важливіші речі, ніж ворожнеча.

  3. У гонитві за щастям

  Кріс Гарднер — одинокий батько, який залишився без даху над головою і роботи. Не бажаючи здаватися і пройшовши через велику кількість труднощів, він отримає шанс на щастя.

  Фільм ґрунтується на реальних подіях.

  4. Тримай ритм

  Ви бачили фільм «Тільки сильніші» з Марком Дакаскосом? «Тримай ритм» — це майже те саме, тільки з Антоніо Бандерасом і про танго, а не капоейру.

  І про те, як важливо побачити можливість діалогу, розвитку та творення. Навіть якщо ти викладач у впертих підлітків.

  5. Доброго ранку


  Добра комедія про Беккі Фулер — молодого продюсера, яка влаштовується на телеканал і починає займатися непопулярним шоу «Доброго ранку». Чи вдасться дівчині підняти рейтинги програми чи її закриють? Чи, можливо, вона знайде своє кохання і залишить телебачення? Головні ролі зіграли Рейчел МакАдамс, Харрісон Форд та Дайан Кітон.

  6. Людина, яка змінила все

  Фільм розповідає реальну історію про те, як генеральний менеджер Оклендського бейсбольного клубу створював конкурентоспроможну команду, незважаючи на фінансові труднощі та нерозуміння всіх навколо. У нього був лише захоплений бейсболом економіст та його система розрахунку корисності гравця.

  7. Всесвіт Стівена Хокінга

  Цей фільм-біографія про фізику, якому довелося подолати багато перешкод на шляху до мети. Страшний діагноз здатний обірвати його життя будь-якої хвилини, але Стівен вибирає боротьбу і життя. Ця історія здатна зарядити неймовірною енергією, наповнити натхненням та любов’ю, змусить повірити у себе.

  8. Час

  Історія фантастичного жанру, з бездоганними акторами та якісним задумом. Ми надто легко ставимося до часу, а якщо старість приходити не буде, а час можна буде купити?
  У такому світі житимуть вічно молоді багатії – і тільки. Якщо ви ще не знали, що час цінніший за гроші – подивіться це кіно.

  9. Життя прекрасне

  фільм про війну. Чому б і ні! Навіть у концтаборі можна знайти велике життя та щастя, особливо якщо поряд з тобою дитина.

  Чи можна перетворити війну на кумедну гру? Ні, звичайно, але для порятунку дитини можливо все. Якщо знайти в собі достатньо сил, щоби все подолати і бути щасливим.

  Після перегляду цього фільму вам захочеться жити та кохати з ще більшою силою.

  Дивіться хороше кіно та піднімайте собі настрій, навіть якщо здається, що все навколо погано та безпросвітно. Життя прекрасне!

  Поширити: