7 фільмів про Україну, які важливо подивитися разом з дітьми

  Поширити:

  За останні роки в Україні стали знімати багато гарних фільмів, значна частина з яких присвячені історичним подіям. «Діти в місті» зібрали добірку фільмів та серіалів, які можна подивитися з дітьми та підлітками.

  «Крути 1918»

  Неймовірний фільм, заснований на реальних подіях. У картині розповідається про бій на залізничній станції Крути у 1918 році, коли 400 студентів та гімназистів сміливо тримали оборону проти багатотисячної російської червоної гвардії.

  «Пекельна Хоругва»

  Фільм-казка для всієї родини про козаків та козацький рід, знятий за сценарієм найвідомішого казкаря України Лірника Сашка. На вас чекає український гумор, фольклор та народна міфологія.

  «Століття Якова»

  Цей серіал розповідає історію волинянина Якова, на долю якого випало чимало випробувань. Ця історія заснована на реальній історії життя, від чого стає ще цікавішою.

  «Поводир»

  Події фільму розгортаються в самому початку Голодомору в Україні. Сліпий бандурист Іван Кочерга рятує сина американського інженера, допомагаючи йому втекти від радянських агентів.

  «Червоний»

  Історичний екшн за мотивами однойменного роману Андрія Кокотюхи. Події картини розгортаються у 1947 році та розповідають історію воїна УПА Данили Червоного, який потрапив у м’ясорубку сталінських таборів.

  «Гіркі жнива»

  Фільм канадського виробництва, який став першою англомовною стрічкою про Голодомор. Фільм показує масштаби сталінського терору та репресій проти української нації.

  «І будуть люди»

  Серіал показує життя простих українців, які пережили Першу світову війну, революцію та прихід радянської влади. У картині розповідаються історії звичайних людей зі своєю правдою.

  Джерело

  Поширити: