10 нових мультиків, які вчать цінувати життя та правильно розставляти пріоритери

  Поширити:

  Кожен мультфільм – це повноцінна історія, яку дитина може пережити разом із вами. Мультики розвивають фантазію, вчать фундаментальним цінностям і допомагають знайти свій моральний орієнтир в цьому світі. Разом ви полетите на Марс або до втраченого міста, протистоятимете роботам та монстрам, та найголовніше – будете поруч зі своєю дитиною.

  “Діти в місті” підібрали ТОП-10 мультфільмів 2021-2022 років, які допоможуть вашій дитині зануритися у дивовижні пригоди.

  Рая та останній дракон

  У королівство Кумандра повернулися прадавні монстри. Аби здолати лихо, самотня воїтелька Рая та її вірний супутник Тук-тук відправляються на пошуки останнього дракона. Рая сповнена надії, та чи зможуть вони подолати могутнього ворога?

  Підключені

  Чудовий мультфільм про сім’ю, де не можуть знайти спільну мову. Талановита дівчинка мріє поїхати до коледжу і назавжди залишити рідний дім. Проте її дивакувата сім’я вирішує разом з нею гайнути у подорож. У розпал мандрівки стається техно-апокаліпсис, і гаджети захоплюють людство в полон. Аби врятувати світ, дивній родині потрібно забути про свої сварки та діяти, як одна команда.

  Вогняне серце

  Мила дівчинка Дженна з дитинства мріє стати пожежницею, як її батько. На жаль, в ті часи дівчин не брали на подібну роботу. Аж ось, в місті почали зникати пожежники, а таємничий підпалювач дотла спалює театри. У Дженни немає іншого вибору – вона переодягається у парубка-добровільця, й вирушає назустріч небезпеці. Веселий мультфільм, що показує непростий шлях до здійснення мрії.

  Монстри на канікулах: Трансформанія

  Діти обожнюють Дракулу та його монстродрузів. Новий винахід Ван Хельсінга перетворив Дракулу та всіх монстрів на людей, а парубка Джонні – на монстра. На Дракулу та його товаришів чекає абсолютно новий світ. Але як тепер повернути собі монстрячу подобу? У пошуках відповідей друзі вирушають у нові пригоди!

  Поганці

  В Лос-Анджелесі орудує крута зграя грабіжників – харизматичний Вовк, цинічний Змій, пані Тарантула, пан Піранья та геній перевтілень Акула. Після довгих років пограбувань, банда прорахувалася і потрапила до лап поліції. Тепер існує лише один спосіб швидко вибратися із тюрми – переконати усіх, що вони стали “хорошими”.

  Я – панда

  Мей Лі – дівчинка-підліток. Вона отримала у спадок дивну властивість, яка передавалася по жіночій лінії в їхній родині. Кожного разу, коли Мей Лі хвилюється, вона перетворюється на панду! Мама дівчинки занадто оберігає доньку, чим ще більше її дратує. Тому хвилюється Мей Лі майже весь час. Чудовий мульт для підлітків та їхніх батьків. Можливо, він допоможе знайти з дитиною спільну мову.

  Кролецип та Хом’як Темряви

  Пригоди, відвага та знову пригоди! Понад усе Кролецип мріє, аби над ним більше не сміялися. Напівкролик, напівкурча – він не падає духом, і вирушає у небезпечну мандрівку, аби знайти прадавню реліквію – Хом’яка Темряви.

  Льодовиковий період: Пригоди Бака

  Бешкетні брати-опосуми Креш і Едді провалюються крізь кригу до втраченого світу. Тут повно страшних динозаврів, огидних павуків та отруйних змій. Але їм на допомогу приходить безстрашний одноокий тхір Бак. У мультфільмі вистачає як веселих сцен для дітей, так і жартів поміж рядків для батьків.

  Скажені кролики: Вторгнення на Марс

  Хороший мультик для спокійного вечірнього перегляду з дітьми. Можливо, першими на Марс варто було відправити роботів… Натомість відправили кроликів – скажену команду дивакуватих і смішних тварин. Ця місія точно піде шкереберть.

  Хільда і гірський король

  Хільда – 11-річна дівчинка з міста, де люди живуть в постійному страху перед печерними тролями. Так сталося, що через чари вона сама перетворилася на потворного троля. Відважна дівчинка використовує розум та кмітливість, аби повернути собі людську подобу.

  Поширити: