15 життєвих фільмів, знятих на основі реальних подій, які варто почати дивитися вже сьогодні!

  Поширити:

  Фільми, що ґрунтуються на реальних подіях, — це завжди цікаво. Особливість цих стрічок у цьому, що у них розповідаються історії, які відбувалися насправді. Їхня краса в тому, що сценарії цього кіно написало саме життя. Приємного перегляду!

  Шукач води (2014)

  Австралієць вирушає на пошук своїх синів, які брали участь у Першій світовій війні на турецькому півострові Галліполі.

  Неcкорений (2014)

  Фільм заснований на реальній історії про олімпійця американця Луї Замперіні, який у Другій світовій війні потрапив у полон до японців. Йому довелося забути про кар’єру та боротися за своє виживання.

  Гра в імітацію (2014)

  За часів Другої світової війни німецькі фашисти передавали зашифровані повідомлення через машину Enigma. Англійський математик Алан Т’юрінг, який працює на уряд, зумів створити дешифратор. Це істотно вплинув на хід Другої світової війни.

  Вовк з Уолл-стріт (2014)

  Джордан Белфорт – амбітний засновник однієї з найбільш швидко зростаючих брокерських організацій. Одного разу, залучившись до атмосфери Уолл-стріту, він уже не може жити без неї.

  Врятувати містера Бенкса (2014)

  Заснована на реальних подіях картина розповість історію перетворення книги «Мері Поппінс» у фільм, що вийшов у кінотеатрах у 1964 році.

  Даласький клуб покупців (2013)

  У Рона Вудруфа 1985 року виявляють СНІД. Сам він відмовляється вірити в це нісенітниця, поки його стан не погіршується. Він вирішує самостійно розпорядитися своїм лікуванням та водночас налагоджує підпільний бізнес зі збуту нелегальних медичних препаратів.

  Вцілілий (2013)

  2005 рік. Афганістан. Спецназ США вирушає виконувати завдання щодо усунення лідера талібів. Безпосередньо при виконанні завдання все пішло не так, як планувалося.

  3096 днів (2013)

  Історія ґрунтується на реальних подіях. 1998 року десятирічна австрійська дівчинка Наташа Кампуш вийшла з дому і не повернулася. Цілих 8 років про неї не було нічого відомо. Весь цей час або 3096 днів вона провела під замком.

  Гонка (2013)

  1976 рік. Двоє учасників «Формули-1» є фаворитами змагань і яскравими суперниками, вони приковують до своєї уваги мільйони глядачів.

  Підкорювачі хвиль (2012)

  Біля узбережжя Каліфорнії раз на кілька років з’являються хвилі заввишки 25 метрів. Тільки найсміливіші та найдосвідченіші серфінгісти здатні підкорити їх. Молодий хлопець Джей з дитинства захоплюється серфінгом і він мріє покататися на такій хвилі.


  Неможливе (2012)

  В основі фільму лежать справжні події, що трапилися з сім’єю, яка відпочивала на березі Індійського океану в 2004 році, коли стався землетрус, що спричинив величезний цунамі.

  Снігова в’язниця (2012)

  Норвегія, 1940 рік. Німецький та англійський літаки зазнають краху у засніженій місцевості. Ті, що залишилися живими, об’єднуються для виживання в цьому суворому кліматі.


  1+1 (2011)

  Знерухомлений внаслідок нещасного випадку Філіпп шукає помічника для себе. Він випадково знайомиться з Дріссом, веселою, емоційною та життєрадісною людиною. І розмірене, нудне життя Пилипа на цьому закінчується, знаходячи нові фарби радості.

  Квітка пустелі (2009)

  Фільм-біографія про Варіс Даріє. Вона народилася в Сомалі – одній із найбідніших країн світу. Їй довелося подолати безліч випробувань, перш ніж вона досягла вершини успіху, ставши відомою моделлю.

  Хатіко: Найвірніший друг (2009)

  Одного разу на одній залізничній станції одним професором викладачем музики було знайдено кимось залишене щеня. Він притулив його на якийсь час, поки не знайдуться його господарі. Після деяких пошуків цуценя його вирішили залишити вдома. Професор постійно проводив з ним час і бавився. Коли ж професор йшов на роботу, пес його проводжав до поїзда, а після повернення зустрічав його. І ось одного разу його не стало. Це стало зрозумілим людям, але не собаці. І щодня протягом свого життя вона приходила на станцію зустрічати свого господаря.

  Поширити: