10 жіночих фільмів, які не можна не подивитися

  Поширити:

  1. ЕРІН БРОКОВИЧ (2000) — історія сучасної Попелюшки, сильної та водночас слабкої жінки, якій вистачило одного нікчемного шансу, щоб кардинально змінити свою долю. У моменти, коли у вас опускаються руки, просто переглядайте цей фільм з Джулією Робертс.

  2. ТАМ, ДЕ СЕРЦЕ (2000) — ще одна історія про кохання, всепрощення та дружбу. І про те, що не можна зневірятися, коли доля посилає випробування, не можна опускати руки. Потрібно просто йти вперед і радіти життю. Ми чули це сто разів, але саме це є ключем до щастя.

  3. ЕЛЕГІЯ (2008). Він – самотній плейбой (Бен Кінгслі), який у вирі вільних зв’язків зустрічає Її – дочка католицького сімейства кубинських емігрантів (Пенелопа Крус). Історія про те, як прірва між людьми стає пристрасним зв’язком і про те, що ті, хто з нами дійсно поряд – це ті, хто духовно поряд.


  4. ДЖІА (1998) – історія всесвітньо відомої супер-моделі на ім’я Джіа Марі Каранджі (Анджеліна Джолі). Наприкінці сімдесятих цю жінку називали королевою світового подіуму. До цього вона була звичайною дівчиною, яка працювала мийницею посуду в покинутому кафе на околицях міста.

  5. ПОМАХ КРИЛ МЕТЕЛИКА (2000) Ви знаєте, що помах крил метелика в одній частині світу може призвести до бурі в іншій? Так і втрата роботи по ланцюжку може привести тебе до призначеної зустрічі зі своєю Долею… Дивіться чарівну Одрі Тоту

  6. ЄЛИЗАВЕТА. ЗОЛОТО СТОЛІТТЯ (2007). Приміряємо на себе життя Королеви — жінки, яка не належить собі ні на хвилину, і пізнає всі складові Величності: пристрасть, інтриги, зрада, пригоди — у фільмі з незрівнянним сценарієм, розкішними костюмами та приголомшливою грою акторів.

  7. Диявол носить PRADA (2006) Чудовий фільм про глянцеві спокуси життя і глибокі бажання серця …, які іноді дуже важко відстояти в спокусах цього світу, з блискучими Меріл Стріп і Енн Хетеуей.

  8. КОКО до ШАНЕЛЬ (2009) — ще одна робота Одрі Тоту: як не побоятися кинути виклик суспільству з його звичаями? Можна по-різному ставитися до Неї, але одне залишається фактом: колись Вона одягла на жінку чоловічий костюм і маленьку чорну сукню — і увійшла до Історії.

  9. ЖИТТЯ У РОЖОВОМУ КОЛЬОРІ (2007). Як злетіти до божевільної слави прожекторів і не обпалити крила? З нетрів Парижа Вона піднялася на підмостки Нью-Йоркських концертних залів – і заволоділа серцями всього світу …, і кожен її день був битвою за право жити, співати і любити!

  Поширити: