12 надихаючих фільмів про жінок з сильним характером

  Поширити:

  Не рідко тендітним і ніжним на перший погляд жінкам доводиться виробляти силу духу. Так виходить через різні життєві обставини, які змушують бути рішучішими, сміливішими, самостійнішими. Знайомо, чи не так? Тим цікавіше подивитися фільм про таких же сильних та вольових жінок, як ви. Ми залишаємо тут дуже надихаючу добірку, яка складається із 12 тематичних фільмів. Кожна кінокартина розповідає історію однієї з сильних дівчат, якій довелося подолати багато труднощів. За цими фільмами хочеться стежити, не відриваючи очей.

  Маленькі жінки

  Little Women, 2019

  Чарівні сестри Марч із небагатої родини місцевого пастора мають масу талантів та устремлінь. Одна артистична, інша добре пише, третя малює, четверта чудово грає на піаніно. На дворі середина XIX століття, і єдиною вірною соціальною роллю жінки вважається заміжжя і материнство, отже дівчата можуть плекати свої таланти, але з покладати ними великі надії. Втім, уперта юна письменниця Джо не погоджується з таким розкладом і впевнена, що в неї все вийде.


  Вони повзуть за тобою

  Them That Follow, 2019

  Дочка пастора Мара виросла у сектантській громаді змієносців, які проводять небезпечні обряди за участю змій. Начебто — грішника змія вкусить, а праведника не чіпатиме. Мара щиро вірить у все це. Закони секти наказують жінці вибрати собі чоловіка, який вирішить її долю, але Маре не дають справжньої свободи вибору, нав’язуючи в чоловіки старанного віруючого Гаррета. А її серце, якому не накажеш — з Оги, неприйнятним нареченим, який ігнорує колективні молитви. Мало того, страшний гріх вона від Оги вагітна.

  Приватна війна

  A Private War, 2018

  Мері Колвін, військова журналістка, не вміє жити інакше, ніж ризикуючи власним життям у спробах добути об’єктивну інформацію з місць бойових дій. У лютому 2012 року разом із військовим фотографом Полом Конроєм, який супроводжує її у всіх поїздках, вони приступають до неймовірно небезпечного завдання у Сирії.

  Дві королеви

  Mary Queen of Scots, 2018

  Марія Стюарт, королева Шотландії, мала приблизно такі самі права на англійський престол, як і Єлизавета I, королева Англії. Якби вона була жінкою боязкішою і спокійнішою, леді тихо правила б своїми шотландцями, не нервуючи могутнішу колегу. Але Марія бажає більшого і готова ризикувати життям заради своєї мети.


  Марія Магдалина

  Mary Magdalene, 2018

  Новий погляд на особистість Марії Магдалини, яка залишила своїх близьких і приєдналася до групи апостолів, які йдуть за Христом до Єрусалиму. Критики часто звинувачують картину в шаленому фемінізмі, проте, перш за все, це погляд на канонічний сюжет очима жінки, який не може не відрізнятись від чоловічої інтерпретації.

  Гравітація

  Gravity, 2013

  Декілька людей ведуть монтажні роботи на космічній станції, коли трапляється страшна катастрофа. Повернутися на Землю дуже непросто — навколо уламки, все крутиться, збиваючи з пантелику, і навіть найменша помилка веде до смерті. Лікар Елізабет Стоун у космосі вперше, і тут така невдача.

  Евіта

  Evita, 1996

  Одна з найсуперечливіших постатей в історії Аргентини. Ева Дуарте де Перон приїжджає в Буенос-Айрес у п’ятнадцять років і завдяки найпотужнішій харизмі пробивається у світ розкоші та гламуру, до найвищих вершин влади. Вона стає покровителькою бідних і духовним лідером нації, проте сприяє встановленню диктатури і жорстко придушує всяке інакодумство.

  Помста від кутюр

  The Dressmaker, 2015

  Стильна дамочка з валізою модних ганчірок приїжджає до австралійської глушині. Вона повернулася до рідного дому і виношує план: як розібратися в тій темній справі, яка сталася багато років тому, коли вона була дівчинкою, і як розправитися з кривдниками, маючи лише золоті руки та бездоганний смак.


  Все про Єву

  All About Eve, 1950

  До актриси, що старіє, набивається в помічниці молода дівчина, прихильниця таланту. Вона охоче виконує доручення господині і чекає, коли зможе підсидіти її в момент слабкості та зайняти місце прими на сцені. У хід йдуть усі доступні інструменти: дівчина підбирається не тільки до роботи, а й до чоловіка своєї жертви, її друзів. Вона лестить, заграє – плете свою мережу.

  Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі

  Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, 2017

  Історія про жінку, яка чхати хотіла на громадську думку. Дочку Мілдреда Хейса вбили кілька місяців тому, але злочинця досі не знайдено. Мати, що зневірилася, купує рекламне місце на трьох старих білбордах і розміщує на них гнівне послання місцевому шефу поліції. Ну і взагалі скандалить та привертає до себе увагу.


  Суфражистка

  Suffragette, 2015

  Тяжка низькооплачувана робота у поєднанні з повним безправ’ям — те, проти чого боролися перші суфражистки у Великій Британії початку XIX століття. Заради мети, що в ті роки здавалася майже недосяжною, що викликає лише глузування і знущання, дівчата готові поставити на кон усе — і роботу, і дім, і сім’ю, і навіть своє життя.

  Поширити: