9 шикарних фільмів про кохання, знятих на основі реальних подій

  Поширити:

  Про справжнє щире кохання пишуть романи та знімають фільми. В основу деяких картин лягли реальні події, які не залишать байдужим нікого! Десять цікавих фільмів про кохання, які ґрунтуються на реальних подіях:

  “Їж, молись, кохай”

  “Їж, молись, кохай” – це цікава екранізація автобіографії письменниці Елізабет Гілберт. Якось ця жінка раптом зрозуміла, що зовсім нещасна, а її життя минає даремно. Але вона вирішила не плисти за течією, а щось змінити. І почала Елізабет із себе. Вона подала на розлучення і вирушила у захоплюючу подорож. Спочатку вона приїжджає до Італії і вчиться не лише їсти, а й насолоджуватися їжею. Потім вона вирішує насититися духовно і їде до Індії, де навчається молитися і досягати душевної рівноваги.

  І, нарешті, в Індонезії вона знаходить не лише гармонію, а й справжнє кохання. До речі, в реальному житті Елізабет та її коханий Жозе, як і раніше, щасливі разом і одружені.

  «Колонія Дігнідад»

  Цей фільм теж варто подивитися, адже в ньому розповідається про кохання двох молодих людей журналіста Даніеля та його дівчини – стюардеси Олени, які випадково опинилися у самому центрі державного чилійського перевороту. Хлопця звинувачують у шпигунстві і після тортур відправляють до Дігнідаду – колонії, з якої ніхто не повертався живим. Дівчина вирішує врятувати коханого і на добровільній основі вступає у дивне суспільство та стає послушницею. Дівчині вдається знайти Даніеля, але вибратися з цього місця не так просто, особливо вдвох. І все ж таки закохані готові на все, щоб знову здобути свободу і бути разом.


  «Клятва»

  Проникливий фільм про кохання, віру та цілеспрямованість. Ченінг Татум та Рейчел Макадамс грають Лео та Пейдж, які на річницю весілля потрапляють в аварію. На щастя, подружжя залишилося живим. Але Пейдж, що вийшла з коми, розуміє, що не знає чоловіка, який представляється її чоловіком і освідчується в коханні. Він став для неї зовсім чужим, а все те, що було з ним пов’язане, стерлося з пам’яті.


  Але Лео не впадає у відчай і вирішує зробити все, щоб його кохана дружина згадала те, що пов’язувало закоханих. І йому вдається завоювати серце Пейдж вдруге. В основу цієї романтичної картини лягла реальна історія Крикіт та Кіма. Понад двадцять років тому через два місяці після одруження дівчина, що опам’яталася після аварії, втрачає пам’ять і не може згадати все те, що трапилося з нею після знайомства з Кімом. Але йому вдається врятувати сім’ю та зробити дружину щасливою.

  «Анна та король»

  Кохання цієї дивної пари не повинно було спалахнути, воно заборонене. І все-таки сіамський король Монгкут і Анна Леонуенс закохалися. Він – владний і могутній правитель Сіаму, вона – норовлива жінка, яка працює вчителькою при його дворі та навчає культурі та англійській мові його 39 дружин та 82 дітей. Вона чудово розуміла, що не повинна відчувати почуттів до Монгкут, але нічого не могла з цим вдіяти, хоча всі її знали як сильну, характерну і розумну жінку. Анна Леонуенс насправді існувала та залишила мемуари, на основі яких Маргарет Лендон написала роман. Саме по ньому було знято однойменний фільм.

  «З Африки»

  В основі цієї картини лягла біографічна книга письменниці з Данії Карен Бліксен. Слідом за своїм чоловіком вона переїхала до Кенії, щоб зайнятися бізнесом та знайти своє покликання. Але натомість жінка, яка опинилася в самому серці Африки, знайшла любов – справжню та єдину.


  З волі долі тут вона зустріла мисливця та мандрівника Дениса. Хоча у цих двох були здійснені різні погляди на життя, вони зрозуміли, що уникнути почуттів не вийде. Між Денисом і Карен спалахнув роман, і ця гарна історія була гідно оцінена, навіть і кінокритиками. Фільм удостоївся одразу семи премій «Оскар», серед яких були нагороди за декорації та філігранну зйомку.

  «Невидима жінка»

  Це історія кохання англійського письменника Чарльза і Еллен Тернан – молодої акторки-початківця. Їхні почуття засуджували, адже йому було сорок п’ять років, а їй лише вісімнадцять. Але це не завадило Еллен та Чарльзу бути щасливими. Заради неї він покинув сім’ю, а їхній роман тривав довгих тринадцять років, поки письменник не пішов із життя. Але він забезпечив безбідне існування своєї коханої, внісши її ім’я до складеного заповіту і залишивши їй спадок.

  “Новий світ”

  Ця картина знята за книгами найголовнішого героя – капітана з Великобританії Джона Сміта, і він написав їх після повернення з Північної Америки. Туди він їздив підкорювати індіанців і завойовувати заселені ними землі, але знайшов щось більше – справжнє кохання, яке розвивалося на тлі неймовірної краси природи диких місць. І його коханою стала молода і прекрасна індіанська принцеса Пакохонтас.

  Ця красива історія торкнеться серця і розповість про те, що любові підкорені не тільки всі віки, а й люди з різних верств суспільства. І зовсім не важливо, що між індіанським племенем принцеси та британцями, яких очолював капітан Джон Сміт, спалахнув справжній конфлікт.

  «Всесвіт Стівена Хокінга»

  Перераховуючи найкращі і найромантичніші фільми про кохання, яке не знає перешкод і кордонів, варто згадати і цей, що зайвий раз доводить, що жінка, яка відчуває сильні почуття, здатна багато на що і буквально готова на все. Стівен Хокінг – простий студент Кембриджського університету і поки що початківець талановитий учений. Він знайомиться зі студенткою філологічного факультету Джейн і закохується у неї.

  Але на щастя цієї пари не судилося бути довгим, адже незабаром Стівен розуміє, що не може контролювати власне тіло. У хлопця діагностують складне невиліковне захворювання, але Джейн не залишає його у біді. Навпаки, вона допомагає йому продовжити свої дослідження та стати заслуженим астрофізиком. У реальному житті в подружжя народилося троє дітей, але через двадцять шість років спільного життя вони розлучилися, хоча, безсумнівно, прожили щасливе життя.


  “Заборонене кохання”

  Це непроста та заплутана історія про любовний квадрат, учасниками якого стали четверо молодих людей. Талановитий і чарівний поет Ділан Томас – перше кохання красуні Віри Філліпс. Але з волі долі ці двоє розлучаються, хоча згодом життя знову зіштовхує їх. Але бути разом цим двом не судилося, адже Ділан встиг одружитися з чарівною та молодою Кейтлін.

  Віра, бажаючи бути поруч із колишнім коханим, стає подругою його дружини. Розбавляє цю компанію наречений, а згодом і чоловік Вільям Кіллік. Але чи зможуть ці четверо розібратися в собі та у своїх почуттях і зробити, нарешті, правильний вибір, не припустившись фатальних помилок і не розбивши серця один одному?

  Поширити: