10 повчальних різдвяних мультфільмів для дітей і дорослих

  Поширити:

  Різдвяні мультфільми завжди створюють святковий настрій. Знято багато хороших мультфільмів і при цьому є ті, які виділяються і запам’ятовуються більше. Вони і потрапили в десятку кращих Різдвяних історій.

  1. Полярний експрес (2004, США)

  Мультфільм відомого режисера Р. Земекіса, схожий на фільм, відразу піднімає планку. Рухи реальних акторів були оцифровані і ви заодно помилуєтеся відмінною грою Тома Хенкса. Історія адресована дітям, які перестали вірити в диво і Санту, а також більшості батьків, щоб краще зрозуміти своїх дітей. Наш герой запам’ятав на все життя цю ніч під Різдво, сповнене пригод, в незвичайному поїзді до Північного полюса і зустрічі з Сантою, до нього повернулася віра в чудове свято.

  Незвичайний і глибокий мультфільм – його можна і потрібно переглядати, тому що з першого разу можна і не помітити всього. Враження будуть сильними після перегляду – це як знову повернутися в дитинство.

  2. Секретна місія Санти (2011, Фінляндія, Італія)

  Під Різдво круто змінилося життя хлопчика, який з волі випадку покинув сирітський притулок. Йому треба виправити ситуацію, в яку його мимоволі втягнули – повернути кристал, без якого Санта не зможе роздати вчасно дітям подарунки і їхня віра в чудо свята буде підірвана. Важливо знати, що навіть якщо зробив помилку, її можна виправити, головне не втрачати час на жалість до себе і діяти!

  3. Різдвяні дзвіночки (1999, США)

  Подарунки – яке без них свято? У сім’ї фермера в цьому році ситуація нелегка і грошей немає зовсім. Доведеться продавати улюбленця дітей – коня. А діти теж готують сюрприз – візок для коня. Свято під загрозою, але трапляється Різдвяне диво! А відбувається вся ця історія на тлі улюбленої мелодії – Jinge Bells.

  4. Аннабелль (1997, США)

  Ця сумна історія, коли дитинство приносить мало радості й навколишні налаштовані вороже, закінчиться незвично і радісно. Вона заснована на повір’я, що напередодні Різдва у тварин з’являється можливість розмовляти. Аннабелль ділиться своїм даром зі своїм другом – німим хлопчиком. Головна думка тут в тому, що безкорислива дружба і любов є справжнім дивом, здатним перетворити будь-яку мрію в реальність.

  5. Оленя Рудольф (1998, Канада, США)

  Навколишні можуть помилятися, вважаючи палаючий червоний ніс оленяти приводом для глузувань, не розуміючи, що це мітка. Наш герой пройде не одне випробування і отримає гідну нагороду. Прекрасний, веселий мультфільм для сімейного перегляду.

  6. Моя перша Біблія: Різдво (1995, США)

  Цей чудовий серіал складається з коротких оповідань за головними подіями з Біблії. Про складне тут розповідається просто й зрозуміло. Приємна музика і спокійні малюнки зроблять перегляд незабутньою подією.

  7. Червоні чобітки на Різдво (1995, США)

  Ця історія про шевця, який не вірив в Різдво. Чудеса відбуваються з усіма. Так і до нашого героя з’явився ангел і повідомив, що його чекає незвичайний подарунок. Для кожної людини у Бога свій підхід і він один знає, коли і якою дорогою привести до себе.

  8. Свята ніч або Історія першого Різдва (2000, Австралія)

  Незвичайний погляд на Різдво очима ослика. Цікава і його доля, як змінився його характер після знайомства з Йосипом і Марією. З норовливого осла він стає захисником і завдяки його допомозі Святе сімейство знайде нічліг в Віфлеємі, де і з’явиться на світ Спаситель.

  9 Елоїза 2: Різдво (2003, Великобританія, США)

  Зворушлива історія про маленьку дівчинку, загальну улюбленицю в готелі, де вона живе зі своєю нянею, поки мама у від’їзді. Їй дуже хочеться влаштувати Різдво і запросити всіх на виставу. Однак все може не відбутися і остання надія на диво. І воно відбувається. Цей прекрасний сімейний мультфільм нагадає, що якщо чогось суттєвого сильно хочеш і не втрачаєш надії, то воно обов’язково станеться. Причому краще, ніж гадалося.

  10. Різдвяна історія (2009, США)

  Ця класична Діккенсівська історія про очищення людини, яка присвятила все своє життя накопиченню багатства. Воно йому замінило все – сім’ю, дружбу, любов. Писав Діккенс за часів похмурих, тому і атмосфера відповідна. Мультфільм вийшов зовсім недитячий, однак для мислячих людей, стане справжнім подарунком.

  Джерело

  Поширити: