5 українських мультиків з мораллю, які варто показати своїм діткам

  Поширити:

  Популяризація «Свинки Пеппи», «Фіксиків», «Маші і Ведмедя» та інших мульгероїв немає нічого спільного з культурним збагаченням українських малюків. На жаль, наші діти добре знають про Супермена, та уявлення не мають про малого силача Котигорошка.

  Якщо ви хочете, аби дитина з перших років життя дослухалася до рідного слова, привчалась грамотно розмовляти, вживати правильні наголоси та бути культурно освіченою – пропонуйте хоча б інколи дивитися наші старі добрі мультики.

  Сайт Mamabook підготував п’ятірку достойних мультфільмів. Хоч створені вони ще за радянських часів, та всі озвучені саме українською мовою.

  «Івасик-Телесик»

  Добрий, лагідний голос оповідача казки захопить увагу малюка з перших секунд мультика. Гарна озвучка, вдало намальовані персонажі створюють від перегляду дуже приємне враження. Разом з дитиною поринаєш в атмосферу добра та гарних дитячих спогадів.

  «Ходить гарбуз по городу»

  Пісенька з цього мультику така «в’їдлива». Будьте готові до того, що наступні декілька днів ваша дитина буде наспівувати пісню про гарбузових родичів. Гарний пізнавальний мультик з багатою лексикою.

  «Кривенька качечка»

  Ще одне блискуче та професійне начитування казки. Дуже приємний голос дудіся-оповідача змушує дитину прикути увагу до екрану. Гарний музичний супровід, приємна стилістика малюнків. Ця мультиплікаційна казка – справжній взірець старої мультиплікації. Почує дитина у мультику ще й українських фольклор – добре відому пісню-веснянку.

  «Котигорошко»

  Маленький дужик хлопчик міг би стати прикладом для наслідування. Шкода, що більшість батьків забули про цього українського казкового героя. Покажіть дитині цікаву історію про сміливого завзятого малого.

  «Котик і Півник»

  Несподівана дружба Кота та Півня – дуже повчальна казкова історія. Виконана з елементами Петриківського розпису, заворожує гарною озвучкую та частим наспівуванням різних українських пісеньок. Дитині варто переглянути історію, як карали Лиску та рятували Півника. Ця казка з чудовим сюжетом та мораллю.

  Долучайтеся до свого! Бажаємо гарного сімейного перегляду.

  Джерело: mamabook.com.ua

  Поширити: