Здаю рецепт маминого “Вкорінювача” для пророщування троянд. Беріть на замітку

  Поширити:

  Вирощуємо троянду з букета. Все дуже просто. Навіть із найбільш в’ялої троянди вийде живець з корінцями!

  • На 1 ч. л. золи беру
  • ложку меду,
  • 2 ч. л. соку алоє
  • 120 мл відстійної води
  • ґрунт для посадки

  ЯК ГОТУВАТИ І ЗАСТОСУВАННЯ

  Перше, що потрібно зробити, – підготувати живці. Квітку обріжте під прямим кутом, залишаючи лише верхню частину стебла з 3-5 бруньками і декількома листками. Нижній зріз зробіть косим. Змішайте мед, алое і попіл, а потім залийте суміш 120 мл відстійної води кімнатної температури. Опустіть живці в живильний розчин на півдня. Зверніть увагу, що чим сумніший стан живця, тим більше часу на відновлення йому знадобиться.

  Після закінчення часу дістаньте живці з стимулюючого розчину і пересадіть в грунт – багатий на гумус грунт. Посаджені живці потрібно прикрити, щоб вони не пересохли. Підійде і пластикова пляшка, і прозорий поліетиленовий пакет. Залишіть горщик з живцями в теплому місці, час від часу відкриваючи пакет, щоб рослина отримувала необхідну дозу кисню.

  Не забувайте, що в міру необхідності надмірно сухий ґрунт необхідно зволожувати. Коли ж буде пробудження живця? Все залежить від температури і стану рослини перед посадкою, але в середньому на укорінення йде 40-45 днів. Коли трояндочка добре укоріниться, можна висадити її в саду або залишити цвісти і пахнути в будинку на підвіконні.

  Поширити: