Найкращі Різдвяні мультфільми, які прищеплюють дітям правильні цінності

  Поширити:

  Крижане Серце

  Юна принцеса Ельза із дитинства володіє здібністю керувати холодом. Вона живе разом із батьками та молодшою сестрою, котрих ця її особливість не лякає. Царювати залишаються лише Ельза та її сетра Анна. Але такі здібності бувають небезпечними і вона накликає на своє царство нестерпну, вічну зиму. І лише її сестра, намагаючись повернути сестру, котра втекла із королівства, відправляється у небезпечну подорож.

  Аннабелль

  Неймовірна казка про те, що один раз в рік, на Різдво, всі звірі отримують можливість розмовляти, немов люди. Мультфільм про справжню дружбу та дива – те, що потрібно у святвечір.

  Полярний експрес

  Хлопчик, що не вірив у Санта-Клауса отримав можливість відправитись на чарівному поїзді просто до нього в гості. У поїзді його чекають запаморочливі пригоди та нові, але вірні, друзі.

  Вартові легенд

  Команда Вартових Легенд, що складається із Санта-Клауса, Великоднього Кролика, Зубної Феї та Пісчаної Людини об’єднується із Джеком Холодом, аби протистояти підлому та могутньому Бабаєві, котрий хоче викрасти мрії дітей по всьому світу.

  Різдвяна історія

  Екранізація «Різдвяної пісні в прозі» Чарльза Діккенса розпівадає про скнару Скруджа, жадібного багатія, котрий любить у своєму житті тільки гроші. Але на святвечір все зміниться, адже його чекають власне минуле, сьогодення та майбутнє.

  Жах перед Різдвом

  Джек Скелінгтон, правитель царства Хеллоуін, царства мерців та монстрів, потрапляє до царства Різдва, де дізнається більше про мрії, радість, веселощі та щастя.

  Джерело

  Поширити: