Замість психолога: 5 фільмів, які допоможуть підвищити самооцінку дитини

  Поширити:

  Що має зробити мама, якщо помітить, що її дитина поводить себе невпевнено серед інших дітей чи дорослих? Вона з’ясує причини такої поведінки і запропонує поговорити про це, наприклад, під час перегляду відповідного фільму. А ми зробили добірку таких картин, які допоможуть підвищити самооцінку дитини. 

  1. Карате-кід (2010)

  Йому 12, батька немає, а мамі пропонують роботу в Китаї, і його ніхто не питає, чи він хоче перебратися з рідного Детройта в Пекін. Там він знайомиться з дівчинкою, тато якої проти їхньої дружби. До того ж ватажок місцевої банди хуліганів не злюбив новачка. І мамі все це не розкажеш, бо чим вона може допомогти… І ось тут з’являється тренер, герой Джекі Чана. І ситуація кардинально змінюється. Хлопчик починає розуміти, що будь-яку проблему можна вирішити, якщо докласти зусиль.

  2. Матильда  (1996)

  З ранніх років героїня змушена була сама піклуватися про себе, оскільки члени її сім’ї виявилися людьми егоїстичними і недалекими. Дівчинка вчилася готувати, самостійно збиралася в школу, виконувала домашні обов’язки, а у вільний час читала багато книг. Матильда не засмутилася в такій, здавалося б, безнадійній ситуації. Вона не тільки знайшла друзів, їй навіть вдалося завдяки своїм магічним здібностям відновити справедливість в школі.

  3. Простачка (2015)

  Невпевненість в собі часто виникає через комплекси, які активно розвиваються в підлітковому віці. Нав’язані журналами та зірками телеекранів ідеали змушують дівчаток не любити те, що дано природою. Про таку дівчинку-підлітка і йде мова в цій стрічці. Бьянка – розумниця-школярка. Вона дружить з двома красунями, які користуються популярністю у хлопців. Бьянку ж запрошують на побачення тільки з надією, що вона прийде на зустріч зі своїми крутими подругами. Як в такій ситуації стати впевненою в собі? Попрацювати над самоідентифікацією. І в цьому їй допоможе друг. То чи стане вона такою ж крутою, як дві її подруги?

  4. Заплати іншому (2000)

  Про віру в себе і свої сили розповідає фільм для дітей «Заплати іншому». 11-річний хлопчик живе в неблагополучній сім’ї. Він найпростіший семикласник, який в школі не виділяється нічим особливим, а вдома терпить пияцтво матері. В школі Тревор отримує завдання: подумати, як змінити світ і перетворити цю ідею в дію. Хлопчик вирішив запустити свою систему: він допоміг трьом людям, а ті своєю чергою повинні допомогти іншим. За його задумом, надалі цей «ланцюжок допомоги» повинний швидко розростися і світ зміниться на краще. Спочатку система не запрацювала і Тревор опустив руки. Але його система врешті-решт добралась і до інших міст.

  5. Нескінченна історія (1984)

  Десятирічного Бастіана, постійно задирають хулігани. В один з таких днів Бастіан вирішив сховатися від забіяк в книжковій крамниці, де знайшов книжку про юного мисливця Атрейю, який рятував країну Фантазію від загибелі. Але для того, щоб перемогти «Ніщо», породжене нездійсненими мріями, яке поглинає Фантазію, Атрейю необхідна допомога Бастіана. Хоча той ніяк не може повірити, що саме від нього, маленького хлопчика, залежить доля всієї чарівної країни.

  Джерело

  Поширити: