6 нових яскравих мультиків, від яких будуть в захваті і діти, і дорослі

  Поширити:

  Ліга монстрів | Rumble

  Жанр: комедія, сімейний, спорт, пригоди, фентезі
  Країна виробництва: США

  У світі монстрів теж люблять дивитися спортивні змагання, особливо барвисті бої атлетів, у кожного з яких є своя армія шанувальників і фанатів. Вінні, звичайна дівчинка-підліток, мріє піти по стопах свого батька, який відомий, як найкращий тренер борців-атлетів. Але чи зможе вона зробити чемпіоном дуже милого, але не дуже щасливого монстра, на ім’я Стів?

  Ми – монстри 2 | Monster Family 2

  Жанр: анімація
  Країна: Німеччина, Великобританія

  Сюжет. Щоб звільнити Бабу-Ягу і Ренфілда з лап Мили Старр, сім’я Вішбоун знову перетворюється на вампіра, монстра Франкенштейна, мумію та перевертня. За допомогою та з підтримкою своїх трьох домашніх кажанів сім’я монстрів знову літає по всьому світу, щоб врятувати своїх друзів, завести нові жахливі знайомства і нарешті прийти до усвідомлення того, що “Ніхто не ідеальний” – навіть ті, у кого є недоліки, можуть знайти щастя.

  Песики на варті | Pups Alone

  Жанр: комедія, сімейний
  Країна, рік:США, 2021

  Поки Роберт на гірськолижному курорті, його сусід робить замах на останній винахід ученого. Він замовляє пограбування у невдах злодіїв, але сусідські собаки збираються разом для захисту будинку Роберта. Команда песиків озброюється його гаджетами, щоб вступити в протистояння зі злодіями.

  Пригоди на Місяці | Moonbound

  Жанр: сімейний, анімація
  Країна, рік:Німеччина, Австрія, 2021

  Поки для дорослих підкорювати космос — це все ще мрія, то для дітей — вже реальність! Вони завзято мандрують серед зірок. Маленька дівчинка та її старший брат опиняються в схованій між хмар країні. Тут вони знайомляться з надзвичайними мешканцями чарівного замку та дивовижною королевою Місяця. Королева відправляє дітей ще далі — на віддалені планети та в чужі світи. Діти забралися так далеко, але як їм повернутися додому? Можливо, тільки місячна доріжка, що вказує напрям до найбажанішого в житті будь-якої людини, вкаже їм шлях…

  Команда котиків | Seal Team

  Жанр:Пригоди, Мультфільм
  Виробництво:ПАР

  Після того, як його найкращий друг загинув під час нападу акули, Квінн, милий, але наполегливий тюлень, збирає команду котиків, щоб дати відсіч банді акул. Але ця весела група морських котиків не підготовлена ​​для такої місії.

  Кролецип і Хом’як Темряви | Chickenhare and the Hamster of Darkness

  Жанр:Пригоди, Анімація, Сімейний

  Харизматичний і відважний Кролецип найбільше у світі мріє стати шукачем пригод. Наполовину кролик, наполовину курча – він поєднує кращі якості обох тварин. Коли його будинку загрожує небезпека, він вирушає в авантюрну подорож дивовижними місцями, щоб знайти стародавній артефакт — таємничого Хом’яка Темряви.

  джерело

  Поширити: