Який у вас зараз психо-емоційний стан? Влучний тест на 5 секунд

  Поширити:

  Для діагностики особистості існують проективні тести, які схожі з асоціативними. Вони мають в собі як глобальний підхід до оцінки особистості, так і виявлення окремих її рис.

  Сайт Тутка підготував подібний тест, який допоможе дізнатися про стан психічного здоров’я і про те, що турбує вас саме зараз.

  Подивіться на малюнок не довше 10 секунд і запам’ятайте, що ви побачили першим

  Запам’ятали? Тоді можна перейти до прочитання результатів

  1. Ви побачили печеру

  Вас дуже складно вивести з рівноваги. Ви спокійна людина і в усьому намагаєтеся бачити тільки хороше. Завдяки внутрішній силі і оптимізму негативні ситуації не чинять на вас тиск. До таких людей часто звертаються за допомогою чи порадою.

  Підтримуєте своїх близьких і діліться з ними позитивною енергією.

  2. Ви побачили тарілку, яка літає

  Вам, здається, що ви постійно на межі і ось-ось вибухнете. Чере низький рівень сприйнятливості до стресу у вас виникають проблеми зі здоров’ям. Можливо, ви страждаєте від безсоння чи від нічних кошмарів.

  Не потрібно постійно тримати все в собі і дратуватися з будь-якого приводу. Це може довести вас до мігрені, блювоти та інших ускладнень.

  3. Ви побачили обличчя інопланетянина

  Ви схильні знаходити проблему у всьому. Через звичку накручувати себе ви часто схильні до стресу.

  Вам варто взяти себе в руки і припинити витрачати сили на безпідставні занепокоєння. Зіткнувшись зі складною ситуацією, спробуйте поглянути на неї з іншого боку. Щоб було легше боротися зі стресом, не нехтуйте дихальною гімнастикою, вона дійсно може допомогти. Зробіть глибокий вдих через ніс і повільно видихайте ротом.

  Збіглися результати з вашим поточним станом? Розкажіть про це в коментарях.

  Поширити: