Як за допомогою звичайних дріжджів, можна отримати у двічі більший врожай

  Поширити:

  Хлібопекарські дріжджі складаються з дріжджових грибків, які багаті на білки, амінокислоти, макро- та мікроелементи й органічне залізо. Через такий склад їх можна застосовувати в підживленні сільськогосподарських рослин та садівництві у вигляді органічного добрива.

  Корисні властивості дріжджів:

  • зміцнюють імунітет;
  • допомагають рослинам прискорити темпи зростання зеленої маси;
  • прискорюють коренеутворення;
  • допомагають краще укорінитися живцям та пагонам рослин;
  • у складі містять живильне джерело бактерій, за їх допомогою підвищується імунітет рослин;
  • стимулюють зростання розсади.

  Дріжджі можуть покращувати родючість землі, насичувати її комплексом з азоту та калію.

  Підживлення дріжджами.

  Візьміть дріжджі, які можуть бути сухими, пресованими чи в іншій формі або знаходитися в продуктах. Розчиніть їх у воді та пролийте компост, який складається з бур’янів, картопляного чи помідорного бадилля, листу з дерев, кропиви, чистотілу, стрілок часнику. гілок й шишок хмелю.
  Отримане добриво добре бродить й утворює багато азоту.


  Добриво з дріжджів для томатів.

  Воно не може замінити комплекс NPK, який необхідний для рослин упродовж всієї вегетації й який додають в ґрунт разом з мінеральним та органічним добривом. Дріжджі можуть стимулювати зростання рослин, що не можуть робити інші добрива.

  Підживлення томатів варто проводити через 7 днів після висадки розсади в ґрунт та на початку цвітіння. Молодій рослині достатньо буде 0,5 л. добрива, а дорослі кущі потребують 2 л.
  Для приготування добрива з’єднайте сухі дріжджі 10 гр., курячий послід 500 мл., деревний попіл 500 грамів, вода 10 л. та цукор 5 ст. л. Всі інгредієнти добре перемішайте та перед використанням розведіть у воді 1:10 й пролийте томати по колу стовбура за допомогою лійки з ситечком.

  Добриво з дріжджів для огірків.

  Цим добривом можна підживити огірки два рази. На початку вегетаційного періоду та під час утворення зеленців.

  Дріжджове добриво для кімнатних рослин

  Для домашніх улюблених рослин, також, можна застосувати добриво на основі дріжджів. Вони стануть пишними та розпочнуть квітнути.

  Для цього знадобляться сухі дріжджі 10 гр., цукор 3 ст. л. та вода 10 л. Всі інгредієнти добре розмішайте у воді, дайте настоятися упродовж 2-3 годин в теплі, щоб вони почали трохи бродити. Після, розчин що отримали, розчиніть у воді в пропорції 1:5 та пролийте землю у квітах.
  Садові квіти підживіть цим же добривом.

  Його добре засвоюють хризантеми, іриси, гладіолуси, півонії та троянди. Обробіть їх два рази за сезон й квіти будуть мати сильніший аромат та зможуть добре перенести зимові морози.

  Джерело

  Поширити: