Як правильно їсти ягоди… Порічки – тільки з куща, не миті, обтирати об шорти чи майку…

  Поширити:

  🔸Порічки – тільки з куща, не миті, обтирати об шорти чи майку і знімати з червоних крапельок павутинку, трохи примружившись від сонця і заодно згадуючи, чи є в хаті ентерос гель.

  🔸Аґрус – тільки недоспілим, взагалі не знаю, чи ця ягода задумана природою як спіла. Не знаю жодної притомної особи, яка б дала аґрусу доспіти на кущі. Треба їсти і приговорювати “яке квасне”! Морщитися від того квасу, літньої спеки і колючок, що вп’ялися в сідниці, коли ви влізли в кущ з голими ногами.

  🔸Суниці – навкарачки, опустивши голову до землі, а п’яту точку піднявши до неба. В йозі та поза називається “собака головою вниз”, але я б хх на наших теренах перейменувала на “поїдач суниць”.

  🔸Малина – їсти з куща, попередньо попросивши пробачення у всіх невинно з’їджених хробаків, які там сидять в червоному кошичку. Якщо чуєте, що хробак ворушиться на язиці, то просто жуйте швидше і все. То білок. Органічний.

  🔸Черешні – дивись малина, але кістку не забудьте виплюнути, а то унітаз поб’єте ввечері.

  🔸Чорниці – тільки в горах і зі свіжим манікюром, щоб потім ввечері відмивати ваткою, намоченою в перикисі.

  🔸Лохина – купити в супермаркеті по ціні оголених фотографій Моніки Белуччі. Помити в десятьох водах, висипати у тарілочку. З’їсти акуратненько по-одній, роздивляючись і вмовляючи себе, що то таке добре, але в думках мріяти про смородину.

  🔸Смородина – їсти з куща, брудну, думаючи, скільки кілограм цукру купити, щоб наробити повидла на зиму. Приговорювати вголос, що то краще за лохину і не треба продавати нирку, а можна обскубати кущ, який посадив ще ваш дідо.

  Автор: Марта Госовська

  А ще шовковиця, яку обов’язково треба їсти з дерева…у світлому одязі))☝️😄

  Поширити: