10 найкращих фільмів про кохання, честь, гідність, вірність та зраду

  Поширити:

  У всіх нас рано чи пізно буває такий стан, коли хочеться подивитися, як люди жили в непростий для них час, чи то війна, чи підвішений стан невизначеності. Але найцікавіше, як у таких ситуаціях люди продовжують любити один одного. Представляємо Вашій увазі 10 найрейтинговіших фільмів про кохання, честь, гідність, вірність та зраду.

  1. «Наслідки», 2019р.


  У головних ролях: Кіра Найтлі та Олександр Скарсград.

  Німеччина після Другої світової війни. В країні безлад, разруха, голод. Головний герой — британський військовий Льюіс Морган, призначений тимчасовим мером Гамбурга. Йому потрібно відновити місто майже з нуля. Разом з дружиною Льюїс селиться в розкішний особняк, де живе німецький архітектор з емоційно нестабільною донькою. Чи зможуть колишні вороги вжитися під одним дахом чи бажання помститися буде сильніше?

  2. «Тільки правда», 2016 р.

  У головних ролях: Кіану Рівз та Рене Зеллвегер.

  Вбuтo багатого банкіра. Поліція застає його сина поряд із тілом. Докази видаються незаперечними, і підліток опиняється під слідством. За справу береться адвокат Річард Ремсі. Бажаючи докопатися до істини, він сам опиняється в смepтeльнiй небезпеці.

  3. “Союзники”, 2016

  У головних ролях: Бред Пітт та Маріон Контіяр.

  1942 рік. Під час небезпечної місії у Північній Африці розвідник Макс зустрічає учасницю опору Маріанну. Їх почуттям судиться тисячі випробувань, головним з яких стане випробування правдою.

  4. «Дружина наглядача зоопарку», 2017р.

  У головних ролях: Джессіка Честейн та Даніель Брюль.

  Реальна історія відважного подвигу доглядачів Варшавського зоопарку Яна та Антоніни Жабинських, які дали притулок і зберегли життя більш ніж 300 євреям під час ІІ Світової війни. Щоденний ризик та небезпека ускладнюються для Жабінських взаєминами з колишнім другом сім’ї, а нині високопоставленим нацuстськuм чиновником Лутцем Хеком, закоханим у Антоніну.

  5. «Моя кузина Рейчел», 2017р.

  У головних ролях: Рейчел Вайс та Сем Клафлін. Філіп дуже прив’язаний до свого прийомного батька Емброуз. Однак під час поїздки Італією Емброуз знайомиться з Рейчел, своєю дальньою родичкою, одружується з нею і незабаром помирає. Філіп впевнений, що підступна красуня Рейчел вбuла його опікуна, щоб отримати стан чоловіка. Відточуючи план помсти, він не помічає, які зміни з ним відбуваються.

  6. “Серена”, 2014р.

  У головних ролях: Дженніфер Лоуренс та Бредлі Купер.

  Сліпуча красуня Серена виходить заміж за успішного промисловця Джорджа Пембертона. Щаслива пара керує лісозаготівельною імперією Пембертонів, і здається, що немає нічого і нікого, хто міг би стати на шляху їхнього повного ніжності та пристрасті шлюбу. Але таємниці минулого та ревнощі небезпечні як стихія.

  7. «Політ додому», 2014р.

  У головних ролях: Джеймі Дорнан та Шарлотта Де Брейне.

  Історія про Коліна, молодого честолюбного корпоративного рейдера, та Ізабель, фламандської студентки.


  Багатий арабський шейх, один із тих, хто може стати клієнтом Коліна, – великий шанувальник голубів. Намагаючись залучити бізнес шейха на свій бік, Колін пропонує укласти угоду: якщо йому вдасться переконати Йоса продати голуба, то шейх підпише договір з його компанією.


  Так Колін опиняється у Фландрії, у невеликому селі, де видає себе за вчителя, зайнятого пошуками могили загиблого під час Першої світової війни прадіда. Тут Колін зустрічає Ізабель.

  8. «Спокута», 2007

  У головних ролях: Кіра Найтлі та Джеймс МакЕвой.

  Дія фільму починається у 1935 році та розгортається на тлі Другої світової війни. Талановита тринадцятирічна письменниця Бріоні Талліс безповоротно змінює перебіг кількох життів, коли звинувачує коханця старшої сестри у злочині, якого він не робив.

  9. «День праці», 2013р.

  У головних ролях: Кейт Уінслет та Джош Бролін.

  Самотня мати вкриває вбuвцю-втікача у своєму будинку, де живе разом із сином. Поліція обшукує все містечко в пошуках злочинця, а одинока мати тим часом дізнається про свого гостя гірку правду і перестає розуміти, що ж їй робити.

  10. «Дике життя», 2017р.

  У головних ролях: Джейк Джілленхол та Кері Малліган.

  Історія кохання Джеррі і Жанетт: про розбите серце, про помилки, дурниці і втрату ілюзій, але головною рушійною силою залишається кохання.

  Поширити: