Як отримати багато саджанців троянд лише за 5 днів. Лайфхак для садівників і любителів

  Троянда є найпопулярнішим різновидом квітів, які дуже улюблені всіма дачниками та садівниками.

  Але також їх люблять і всі інші власники городів та присадибних ділянок, які не так щільно залучені до тематики квітництва. Для них та всіх інших любителів троянд буде запропонований оригінальний спосіб пророщування саджанців троянд абсолютно безкоштовно та в домашніх умовах лише за 5 днів.

  Підготовка живців

  Розмноження троянд живцями – спосіб відомий і на першому етапі варто дотримуватись його загальних правил. Зокрема, живці можна зрізати з будь-якого життєздатного стебла, у тому числі взятого з букета. Головне, щоб на зрізаному стеблі були готові до зростання бруньки – 2 чи 3 мінімум. Причому зріз слід робити так, щоб від залишеної бруньки залишалася відстань не менше 2 см. Операція виконується обов’язково гострим та чистим інструментом під кутом 45 градусів.

  Власне, в цьому і полягає головний секрет методу, що дозволяє за 5 днів отримати кілька саджанців троянд із живців. Необхідно занурити підготовлені стебла в ємність із водою таким чином, щоб шипи орієнтувалися вниз. Тривалість такого вимочування становить 2 дні.

  Посадка в землю

  На наступній стадії необхідно виконати пересадку живців у землю. Можна експериментувати і з піщаними наповнювачами, але принцип спрямування шипів зберігається той самий. Земля має бути рясно змочена водою.

  При розміщенні ємності з ґрунтовим наповнювачем у приміщенні важливо враховувати, що саджанцям потрібно багато сонячного світла із прямим впливом.

  Мине ще кілька днів, і можна буде спостерігати за інтенсивним розвитком бруньок. Це вірний знак, що живці готові до висаджування на ділянці. Для саджанців готуються спеціальні ямки, попередньо политі марганцівкою.

  Бажано, щоб у лунках земля була змішана з піском, що надалі покращить харчування троянди. На перші кілька тижнів бажано захистити висаджені троянди банками згори.

  Джерело