У магазині тепер завжди беру персики «хлопчики» — вони солодші. Як їх відрізнити?

  Поширити:

  Цього сезону я вирішив провести експеримент, який змінив моє ставлення до вибору персиків.

  Літо – це не тільки спекотні дні та теплі ночі, але скарбниця вітамінів. Адже саме у цей період ми можемо купити свіжі фрукти. Черешня, полуниця, малина, персики. Звичайно ж, хочеться встигнути насолодитися цим достатком у повній мірі.

  Зараз усі фрукти виглядають дуже красиво, а не те, що раніше. Зате не завжди смачні на відміну від того ж «раніше». Колись я відпочивав у маленькому кримському селі і саме там мені довелося насолодитися найсмачнішими персиками, які я більше ніколи не їв. Ми купували їх у одного дідуся, який продавав лише зірваними зі свого саду. То були не персики, а справжнє райське задоволення!

  Ті, що подають у магазині, не йдуть у жодне порівняння.

  А цього літа я навчився правильно вибирати персики, які хоча б будуть солодшими. Визначити цей момент можна перед оплатою на касі.

  Цю хитрість я дізнався навесні і дуже хотів провести експеримент швидше. І ось нарешті відбулося! Тепер хочу поділитися:

  Різниця реальна. Тож ловіть результат!

  Відмінності у зовнішньому вигляді

  У супермаркеті я придбав сім персиків. Спочатку може здатися, що вони однакові, але не робіть поспішних висновків.

  З цих семи персиків три хлопчики, а решта дівчаток.

  Мікроскопа не потрібно, щоб побачити відмінності: у хлопчиків на маківці є опуклість, а у дівчаток – ямка.

  Ці відмінності впливають на смак персиків.

  Відмінності у смаку

  Багато хто звикли ділити кавуни на чоловічу та жіночу стать, причому жіноча зазвичай більш солодка, а ось у персиків все навпаки.

  Щоб порівняти уподобання, мені довелося всі персики спробувати. Робив я це парами, всього їх було три. Від кожного плоду я відрізав шматочок і намагався порівняти смак з огляду на підлогу персиків.

  І щоразу результат був один:
  Персики чоловічої статі були солодкими, навіть нудотними.

  А жіноча підлога була з кислинкою, але при цьому м’якша.

  Я відчував різницю дуже сильно, адже після солодкого хлопчика, дівчинка здавалося дуже кислою.

  Експеримент допоміг мені зрозуміти різницю, і тепер я зможу вибирати в магазині ті персики, які мені більше подобаються. А подобаються мені з опуклістю на маківці. Так що персики з ямкою я тепер намагаюся уникати, але їх теж можна покласти на підвіконня і через час вони стануть солодшими.

  Джерело

  Поширити: