ТОП-5 простих ідей для саду, які завжди доречні

  Пропонуємо п’ятірку геніально простих ідей, які завжди спрацьовують

  Дощова штора

  Як альтернативу «дождевалкам», можна зробити з пластикових водопровідних труб стійку трапецію з безліччю отворів у верхній грані і роз’ємами для з’єднання зі шлангом. Вода, пущена через неї під напором, в сонячний день буде створювати маленький дощ з веселкою.

  Встановити такий пристрій для поливання краще всього на газоні.

  Кочовий сад

  Висаджені у великі ємності квіти з неглибоким коренем (петунія, настурція, матіола), зелень і прянощі можна переміщати по садибі, змінюючи її зовнішній вигляд. Рослини, чий період цвітіння закінчився, відставляють у дальній кут двору, і їх місце займають свіжі квіти. Мати зелень в таких переносних клумбах біля кухні дуже зручно.

  Альпінарії і сухі струмки

  Нерівності території і кам’янисті ділянки підходять для організації альпійських гірок. Сукуленти і ґрунтопокривні рослини тут будуть до речі. Це класичне рішення, яке завжди залишається хорошим тоном.

  Нічне освітлення ділянки

  З допомогою світлодіодних гірлянд, маленьких ліхтариків і фосфоресціюючих камінчиків ви перетворите вашу ділянку в чарівний сад.

  Садові гойдалки

  Великі гойдалки для всієї родини, встановлені так, щоб з них відкривався найкращий вид на ділянку, стануть улюбленим місцем для вечірніх чаювань.

  Джерело