Топ-5 найкращих українських комедій, щоб відволіктися від поганих новин і трішки розслабитися

  Поширити:

  Пропонуємо вам подивитися кілька українських комедій, які відволікуть вас від поганих новин і допоможуть трішки рослабитися.

  Фільм “Найкращі вихідні”

  Це альманах історій різних персонажів, які точно не змусять вас нудьгувати. Одна з історій розповість про хлопця з Німеччини, який став волонтером, щоб сподобатися українській дівчині. Також у фільмі ви побачите історію одеситки, яка мріє побачити свого батька-рокера.

  Фільм “Велика прогулянка”

  У центрі сюжету дві різні сім’ї, які опиняються на одній галявині. Кожна з сімей мріяла провести день на шашликах по-своєму, але тепер їм доведеться ділити територію. Як вони будуть це робити – швидше дивіться.

  https://youtu.be/FVzwpC4oHS0

  Фільм “Зірки за обміном”

  У головних ролях Оля Полякова і Дзідзьо. Вони несподівано для себе обміняються тілами і будуть жити в сім’ях один одного. Втім, такий обмін тілами і життями змусить їх переосмислити свої цінності і зрозуміти головне: в чому сенс їхнього життя?

  Фільм “Скажене весілля”

  Три частини цього фільму точно змусять вас посміхнутися. Ви побачите не тільки смішних героїв, але і порадієте, дивлячись на знаменитостей. Події відбуваються в селі Яблунівка на Поділлі. На місцеве весілля приїжджає загін спецназівців. Виявляється, що батько нареченої Василь Середюк взяв у заручники нареченого. Командувач загоном полковник Попадюк закликає Василя здатися, на що той відповідає що весілля не буде. Шокована дружина каже, що у неї більше немає батька і в укриття шокований Василь стріляє з рушниці. Спецпризначенці починають штурм. Чим все закінчиться – дивіться самі.

  Фільм “Я, ти, він, вона”

  Пристрасть подружньої пари Максима і Яни після 10 років спільного життя згасла, і вони вирішили розлучитися. Однак суддя дав їм місяць на роздуми, і чоловік з дружиною вирішили за цей час дозволити собі все, в чому відмовляли за десять років шлюбу.  Джерело

  Поширити: