Тест:  Як добре ви знаєте українську музику 90-х?

  Поширити:

  Пам’ятаєте перший український хіт-парад кліпів? Хто робив хіп-хоп? А що було в коника замість ноги? Усі пісні «Скрябіна» знаєте? Тест «Бабеля» про українську музику 90-х

  Як добре ви знаєте українську музику 90-х?

  Перевірте себе!

  1 / 10

  Почнімо з простого. Як називався перший український хіт-парад музичних кліпів, який стартував 1995 року?

  2 / 10

  «Територія А» зробила знаменитими багатьох українських виконавців. Зокрема, і цей технодует із Кропивницького з хітами «Женьмінь жибао», «А тепер усе інакше». Як він називався?

  3 / 10

  Цей гурт вважають піонерами українського хіп-хопу. І саме на «Території А» вони записали в 1996 році свій перший і найуспішніший альбом. А як називався цей гурт? Якщо це вам допоможе, то з 2000 по 2006 рік учасником цього гурту був Олексій «Потап» Потапенко.

  4 / 10

  Ну, оскільки ми вже згадали про «Танок на майдані Конґо», то згадаймо їхній хіт 1998 року «Зроби мені хіп-хоп». А памʼятаєте, хто робив хіп-хоп?

  5 / 10

  Ну тепер до класики. Пісню «Вона» гурту «Плач Єремії» ви точно чули. Із «дешевим вином» та «русифікованими містами» все ясно. А які квіти хтось принесе героїні пісні?

  6 / 10

  І знову класика. У 1998 році гурт «Океан Ельзи» випустив свій перший альбом. А як називався його головний хіт?

  7 / 10

  Про Андрія «Кузьму» Кузьменка та його гурт «Скрябін», певно, вам теж не треба розповідати. А вгадаєте, з якого хіта 90-х цей рядок: «Мене нервують люди. Тi, шо думають мало»?

  8 / 10

  Пісня «Файне місто Тернопіль» із 1994 року стала неофіційним гімном Тернополя. А хто її написав?

  9 / 10

  Андрій Остапенко був одним із секс-символів української поп-музики 90-х. А який у нього був творчий псевдонім?

  10 / 10

  Тільки не кажіть, що ви не чули суперхіт 90-х про коника без ноги гурту «Шао? Бао!». А пам’ятаєте, що замість той ноги в нього було?

  Your score is

  Поділитися з друзями

  Facebook Twitter
  0%

  Поширити: