Що потрібно зробити, щоби кури засипали яйцями. Секрети досвідчених господинь

  Поширити:

  З настанням холодів кури починають мчати менше. Пропонуємо дізнатися, що потрібно зробити, щоб отримувати яйця в холодну пору року.

  Для курей важливу роль відіграє світло. Тому, варто в курнику провести освітлення. Світло можна вмикати на ніч, тоді курки почнуть частіше нестися.

  Слідкуйте за тим, щоб курки не клювали яйця. Потрібно обладнати гніздо так, щоб курка не бачила своїх яєць, які вона знесла. Можна покласти горизонтально бочку, а вхід накрити тканиною із цупкого матеріалу. Курки не будуть клювати яйця у темряві.

  Ще куркам може не вистачати білка, тому додавайте в корм рибне борошно або відваріть і подрібніть яйця в їжу.
  Не слід забувати про додавання вітамінів. Потрібно в холодний період додавати в їжу ракушняк, пшеницю, овочі, бур’яни та кропиву.

  Кури перестають давати яйця через паразити, які завелися в пір’ї. Слід поставити їм таз з піском, щоб вони очищали своє пір’я.

  Ще причиною недостатньої несучості є линяння, яке відбувається раз на рік. Усі сили курей спрямовані на цей процес. Можна прискорити цей процес, додавши кісткове борошно чи сухе молоко. У раціон слід додати насіння та кукурудзу. Можна скористатися аптечними препаратами.

  У раціон курей потрібно внести гарбуз, кукурудзу та кабачки. Від однієї сухої їжі кури погано несуть яйця. У зимовий період можна варити картоплю, товкти їх і додавати зернові висівки.

  Поширити: