Саджу помідори осінню і вам раджу так робити: ніякої мороки з розсадою навесні і врожайність підвищується в рази

  Поширити:

  Я до сих пір збираю зі своїх грядок красиві червоні плоди, які з усією любов’ю ростила весь сезон.

  Багато хто здивується, коли прочитають, що вже зараз можна себе забезпечити багатим урожаєм помідорів в наступному сезоні і виростити їх можна набагато простіше звичайних. Всього лише потрібно застосувати осінній метод посадки помідорів, який суттєво полегшить вирощування розсади.

  Всі городники знають, що для вирощування з насіння розсади потрібно докласти багато зусиль і витратити багато часу.

  Ось тому я вже кілька років саджу помідори осінню, що забезпечує 100% сходження посадкового матеріалу. Тепер хочу розповісти вам про свій метод, щоб полегшити ваше життя, і ви могли переконатися в правдивості моїх слів.

  Для початку відберіть помідори з усією ретельністю, на яку здатні. Плоди, придатні для посадки у відкритий ґрунт, повинні бути цілими, м’ясистим і невеликого розміру.

  Посадку потрібно провести в жовтні, коли на вулиці починаються перші заморозки.

  Підготувати грядку необхідно так: викопати ямки глибиною 20 сантиметрів, покласти в них помідори і присипати землею. Після цього накрийте грядку листям або іншою рослинністю, яка залишилася. Це дозволить захистити майбутню розсаду від поганої погоди. Шар такого укриття повинен становити не менше 15 сантиметрів.

  Ще можна на грядки поставити дерев’яні ящики, які послужать відмінним захистом від холодних зимових вітрів.

  Коли зійде сніг, шар листя прибирається, так як через час з’являться перші сходи. Після того, як паростки зміцніють, розсадіть їх і доглядайте за помідорною розсадою так само, як і за звичайною.

  Такий метод посадки помідорів прекрасно заощадить час і сили, а результат порадує кожного городника.

  Джерело

  Поширити: