Ліки від хандри: 7 фільмів, які піднімуть вам настрій

  Поширити:

  Важливо час від часу передивлятися позитивні та життєрадісні кінокартини, щоб підбадьорити себе у сумні дні або зняти напругу після важкого дня.

  Чи то романтична комедія — як «Один прекрасний день», котру можна дивитися, вмостившись у ліжку, чи весела стрічка «Білявка в законі», яку приємно переглянути в компанії подруг — немає нічого кращого, ніж фільми для підняття духу.

  «Ферріс Б’юллер бере вихідний», 1986

  Історія про школяра на ім’я Ферріс, який пропустив день у школі, щоб погуляти зі своїми найкращими друзями Кемероном та Слоаном перед випускним, — один із найнатхненніших та найзворушливіших фільмів свого часу. Він вчить нас того, що в житті є щось більше, ніж рутина та дотримання правил.

  «Маленька міс Щастя», 2006

  Сім’я, яка вирішила допомогти своїй маленькій доньці потрапити до фіналу конкурсу краси, вирушає у подорож країною на невеликому автобусі. У головних ролях — Ебігейл Бреслін, Пол Дано, Тоні Коллетт та Стів Карелл. Цей фільм про мрії, ілюзії та красу неблагополучної сім’ї. Маленька Ебігейл Бреслін стане для вас променем світла в найхолодніші дні в цій зворушливій сімейній драмі.

  «Один прекрасний день», 1996

  Неодружені Мелані (Мішель Пфайффер) і Джек (Джордж Клуні) намагаються всидіти на двох стільцях, будуючи успішну кар’єру та доглядаючи за своїми дітьми в умовах дедлайнів і тиску з боку начальства. І ось чергового напруженого дня на роботі їм нема з ким залишити малюків. Мелані та Джеку мимоволі доводиться викручуватися та передавати їх один одному.

  «Білявка у законі», 2001

  «Заняття спортом допомагають виробленню ендорфінів. Ендорфіни роблять вас щасливими. Щасливі люди просто не вбивають своїх чоловіків», — каже головна героїня Ель Вудс. Що ж, щасливі люди також дивляться «Білявку в законі», історію невинної дівчини з багатої родини, яка кидає виклик суспільству та своєму колишньому хлопцеві і стає найкращим юристом Гарварда.

  «Великий», 1988

  У дитинстві ми всі мріємо подорослішати, але, коли виростаємо, наші бажання часто не збігаються з реальністю. У фільмі з Томом Хенксом у ролі дорослого Джона Баскіна хлопчик мріє «стати великим», і його бажання здійснюються миттєво. Тепер він змушений пізнавати тонкощі дорослого життя. Життєствердний фільм, який змусить вас замислитися.

  «Надто багаті азіати», 2018

  Є пояснення, чому ми всі одержимі цією романтичною комедією. Заснований на однойменному романі Кевіна Квана 2013 року, фільм має зірковий акторський склад, включаючи Констанс Ву, Генрі Голдінга, Джемму Чан, Лізу Лу та Аквафіну. Він розповідає про мешканку Нью-Йорка Рейчел Чу (Ву) китайського походження, яка вирушає зі своїм хлопцем Ніком Янгом (Голдінг) на весілля його найкращого друга до Китаю і незабаром розуміє, що він неймовірно багатий. За атмосферою фільм нагадує «Секс у великому місті» та «Поганих дівчисьок», що не може не тішити.

  «Школа року», 2003

  Після того як Дьюї Фінна (Джек Блек) виганяють із його рок-групи, він вирішує видати себе за свого друга Неда Шніблі та влаштуватися вчителем у школі. Саме там він знаходить студентів, які ідеально підходять для створення групи, щоб взяти участь у музичній битві. Смішний і безшабашний фільм безперечно подарує вам гарний настрій.

  Поширити: