Кожен палець на руці пов’язаний з органом – Вчимося робити масаж пальців

  Поширити:

  Дослідження показали, що масаж рук прискорює загоєння і зменшує біль. Ця терапія заснована на простому принципі: кожному органу відповідає певна точка на долоні.

  Стимулювана кожна зона призводить до збільшення здатності організму до загоєння та відновлення балансу.

  Ручний масаж допомагає принаймні ще при 10 захворюваннях: дискінезії жовчних шляхів, передменструальному синдромі, клімактеричних розладах, безплідді, еректильній дисфункції, мігрені, ревматизмі, хронічній втомі, безсонні та депресії.

  Великий палець

  Масаж великого пальця пов’язаний з легенями та серцем: коли серце б’ється занадто швидко, потріть великий палець, а потім потягніть його, щоб уповільнити його.

  Вказівний палець

  Цей палець з’єднаний зі шлунком і товстою кишкою. Якщо у вас запор або біль у животі, натисніть на цей палець і помасажуйте його протягом 60 секунд, а потім потягніть.

  Середній палець

  Пов’язаний з серцем, кров’ю, дихальною системою і тонким кишечником, стискання і масаж середнього пальця рекомендується при запамороченнях, безсонні.

  Безіменний палець

  Безіменний палець пов’язаний з настроєм, тому, коли вам погано, потріть палець, ефект неймовірний.

  Мізинець

  Мізинець пов’язаний з головою, шиєю і нирками. Помасажуйте цей палець, коли у вас болить голова або шия, для негайного полегшення.

  Поширити: